2733
2739
عنوان

شوهرم در اتاق بست گفت خفه شو گریه هات نمیزاره بخوابم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 53433 بازدید | 620 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بچگانه حسودی کرده به پرندت.اینکه اینقدر اونو دوست داشتی.کاملا حست رو‌درک میکنم منم بودم خون گریه میکردم واسه پرندم.مرد بی احساس ،حسود ،محلش نذار خودش ادم میشه .همیشه هم بهش بده ظرف بشوره قشنگ بگو وظیفته کمک بدی غذا خوردی وگرنه کوفتم جلوت نمیذارم پرو

2728
من خیلی ناراحت میشم تو این سایت اینقدر دید به حیوونا کوته فکرانه و ظالمانست  قطعا هر کسی دل دا ...

اره عزیزم نه فقط تو سایت تو ایران خیلیا اصلا ب حیونا اهمیت نمیدن

فکر کن ۸ سال داشتمش واقعا عزیز بود ولی همه میگن چرا گریه کردی 

شوهرم یا خیلی خوبه یا خیلییی بد

2738
اره عزیزم نه فقط تو سایت تو ایران خیلیا اصلا ب حیونا اهمیت نمیدن فکر کن ۸ سال داشتمش واقعا عزیز بود ...

عزیزم خوبه ۸ سال سرپرست خوب و مهربونی مثل تورو داشت😍 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706