2737
2739
عنوان

شوهرم در اتاق بست گفت خفه شو گریه هات نمیزاره بخوابم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 53430 بازدید | 620 پست
الهی کاش پراشو چیده بودی🥺

وای نه😦اینیکی جدیدخریدمم توخونه پرواز نکنه یروز میمیرم اخه خودشم غصه میخوره پروازنکنه اما اینیکی اوزاونیکی شیرینتر دراومده انقد حرف میزنه شعرمیخونه میرقصه که خداروشکر غصه اونیکیو فراموش کردیم😂

وای نه😦اینیکی جدیدخریدمم توخونه پرواز نکنه یروز میمیرم اخه خودشم غصه میخوره پروازنکنه اما اینیکی او ...

عزیزم از کجا خریدی؟

ای جانم چقده نمکه

عزیزم پراشو بچینی بازم پرواز میکنه ولی کوتاهتر که واسه امنیت پرنده واجبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از کجا خریدی؟ ای جانم چقده نمکه عزیزم پراشو بچینی بازم پرواز میکنه ولی کوتاهتر که واسه امنیت ...

پرنده فروشی خریدم گلم نرشو خریدم اینسری خیلی حدف میزنه اونکه رفت ماده بود ۲کلمه بیشتدبلدنبود اینیکی ۴مدل آوازبلده خیلیم وراجه😂

گریه نکردن ب معنای بالغ بودن نیست شما خیلی چیزا ممکنه تو زندگیت برات با ارزش باشه در صورتی ک برای من ...

بحث صدای بلند گریه کردنه ن خود گریستن.

زن بالغ واس ی جوجه هوار نمیکشه🙄مطلب و با دقت بخون بعد اظهار فضل کن.

2731
بحث صدای بلند گریه کردنه ن خود گریستن. زن بالغ واس ی جوجه هوار نمیکشه🙄مطلب و با دقت بخون بعد اظهار ...

من نظرمو گفتم مثل همه مخاطبم هم اسی بود مخالفین میتونید اظهار فضل نکنید 😊

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن