2733
2734
عنوان

شوهرم در اتاق بست گفت خفه شو گریه هات نمیزاره بخوابم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 53433 بازدید | 620 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول راست میگه برای پرنده مرنده گریه نکن دوم زر میزنه من دوست پسرم ۱۰ سال تیکه تیکه زندان بوده ولی ظر ...

چرا آخه مگه پرنده حق زندگی نداره؟؟

مگه فقط برای ادما باید گریه کرد؟

خب بیچاره دلش سوخته حیوونای زبون بسته هم خیلی گناه دارن بیچاره ها مخصوصا وقتی به حیوون خونگیت وابسته بشی

2728
2738
چند سالشه. فقط تو ک پرنده داری درکم میکنی

نمیدونم دقیق کاسکوعه بچم الهی هرچی درد داره بخوره تو جون من😭

اره واقعا درکت میکنم از شما چی بود؟  

اگه امضامو میخونی واسه خوشبخت بودنم تا اخر عمر در کنار همسرم صلوات مهمونم کنین  
با یه ظرف شستن رم میکنن مرد جماعت؟ تو هم برات مهم نباشه بگیر بخواب . بخدا .. حرصش گرفته مردک..

اره بابا شوهر من کلا طلبکاره

ن دیگه مهم نیست بخدا اگه دیگه اشکامو حرومش کنم

من خیلی ناراحت میشم تو این سایت اینقدر دید به حیوونا کوته فکرانه و ظالمانست 

قطعا هر کسی دل داشته باشه از مردن حیوونا ناراحت میشه حالا حیوون خونگی باشه که عزیزته و خیلی ناراحتی داره و قطعا یه دوره ی سوگ 

شوهرت باید درکت می کرد

تازه خودش اول پیشنهاد داده انگار زیاد تعادل نداره با این نوع رفتار 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
همه ی ادما این حس بهشون دست میده مطمئن باش. فقط نحوه ی برخورد باهاشون مهمه. خودمو مثال میزنم من وقتی ...

عزیزم منم عصبانی شدم و زدمش حتی

البته اروم ۲تا زدم ب پاش 

اره فردا یکم کتاب میخونمو ب خودم میرسم

باهاشم حرف میزنم ولی حس میکنم از فشار مالیه ک خستست

2706