2733
2739
عنوان

شوهرم در اتاق بست گفت خفه شو گریه هات نمیزاره بخوابم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 53434 بازدید | 620 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چکارایی بکنم؟

وقتی کمکت میکنه ازش تعریف کنو بگو افتخار میکنی که همچین شوهر فهمیده ای داری...اصلا مقایسه نکن و نذار مقایسه کنه...اگه کرد نشنیده بگیر و عصبانی نشو...

به خاطر پرنده ت هم متاسفم ..ولی میتونستی وقتی دیدی شوهرت بخاطر حال تو پاشده ظرفارو بشوره از فکرش بیای بیرونو جو. بینتونو گرم کنی...

난 물만난 물고기 soak up the music
2731
اره با گریه زدمش😂😂

تایپیکای قبلتو خوندم هردو ب نحوی مقصرین اگ حرفی میزنه یا چیزی نمیخره بگو باشه منم درک میکنم گاهی اوقات کوتاه بیا با سیاسیت برو جلو اگ زندگیتو دوس داری کتابم بخون کتابای ک راجب همسرداریو سیاسیتو اینجور چیزاس خیلی باهم دعوا دارین

2740
وقتی کمکت میکنه ازش تعریف کنو بگو افتخار میکنی که همچین شوهر فهمیده ای داری...اصلا مقایسه نکن و نذار ...

باشه عزیزم

کاش مادرم یکم سیاست یادم میداد

بخدا واسه پرندم اصلا ب روی شوهرم نیوردم

واقعا؟؟؟  من فکر میکردم فقط شوهر منه انقد تلخه زبونش ک دل ادم ریش ریش میشع

نه من قبلا تو کانالای روانشناسی خوندم آقایون تو عصبانیت شدیدا بد زبون میشن ...خب طبیعیه تو دعوا حلوا خیر نمیکنن.مال من دوستم داره ولی وقتی عصبانی میشه یادش میره من همونی ام ک بیشتر از هر کسی دوستم داره...و منی ک بشدت ادب و احترام برام اولویته عذاب میکشم چون خودم همیشه تلاش کردم احترام بینمون از بین نره

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
تایپیکای قبلتو خوندم هردو ب نحوی مقصرین اگ حرفی میزنه یا چیزی نمیخره بگو باشه منم درک میکنم گاهی اوق ...

باشه عزیزم

خدا کنه بتونم زندگیمو نجات بدم

حس میکنم دستی دستی دارم داغونش میکنم

دلم‌میخاد برم ولی ی حسی میگه نه

سیاست رکن اصلی زندگیه خیلی جاها باید بکارببری اونموق مثل موم شوهرت و زندگیت تودستته واسه همه چی باش مشورت کن حتی جزی ترین چیزا حتی خریدای خونع مهمونی لباس همه چی اونموق میبینی جونشم برات میده

2706