2737
2739
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 803443 بازدید | 2900 پست
ال دی رو از کجات دراوردی لنتی😆

نمیدونم خودمم😂😂😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم مادربزرگ شوهرم فوت شده بود منم نامزد بودم ای خدا یعنی من بیشتراز دختراش گریه کرده بودم نمیتونستن منو ازسر قبر بلندکنن میپرسین واسه چی واسه به چشم اومدن مادرشوهر مامان مادرشوهرم فوت شده بود هییی روزگار

2731
تو اتاق مدیر عامل داشتم باهاش حرف میزدم اومدم بشینم صندلی از این چرخیا بود رفت عقب با باسن خوردم زمی ...

😂😂😂😂😂

وای یه بار داشتیم موتور بابامو هول میدادیم مامانم با مخ خورد زمین من پاره شدم از خنده خدا ازم نمیگذره😆

🦦🔥
2740

وقتی ۹ سالم بود یه پسریو به دختر عموم نشونش میدادم پسره اومد به عموم گفت این دختره عاشقم شده ولم نمیکنه همش دنبالم آب شدم رفتم تو زمین☹😂😂

دیدی داری موزیکِ مورد علاقتو گوش میدی بعد جاهای قشنگشو هی برمی‌گردونی عقب دوباره گوش می‌کنی؟ای‌کاش میشد این‌کارو با زندگیمونم بکنیم

من بچگیام خیلییی تخیلاتی بودم،همش تو تخیلاتم حرف میزدم،بازی نیکردم،ازذواج میکردم،بعد یه شب مهمون داشتیم،پاگشای دوماد خالم،،منم رفتم تو آشپزخونه،واس خودم بلند بلند حرف میزدم،جواب میدادم،میخندیدم،طفلی تازه دوماد منو دیده بود کرک و پرش ریخته بود