2737
2734
عنوان

بیاید از کرم ریختنتون بگید بخندیم😀

| مشاهده متن کامل بحث + 106607 بازدید | 593 پست

تف کردم تو غذای پسرعموم، تیغای کاکتوس از قصد فرو کردم تو دست همسایمون، تو مدرسه سس ریختم رو صندلی معلم و بعد گفتم یکی دیگه بوده،رفتم پیوی یه دختره گفتم من خواهر رلتم داداشم کلی دوست دختر داره،رفتم پیوی پسره گفتم رلت اسمش اینه من داداششم میرم به بابام میگم پدرتون در میارم...💔😑

کلن علاقه زیادی به کرم ریختن دارم

من او را خواستم تا زنده بمانم...او مرا می خواست تا تنها نماند...فرق است میان:حوض بی ماهی و ماهی بی حوض:)!
من خانواده ی شوهرم نیازی نیست گرسنه شون بشه همینجوری خدادادی سگن البته سگا حیوانی باوفا خوب هستن اصل ...

به جز قوم شوهر که ویرانگرند 

بنی آدم اعضای یکدیگرند

اونایی که برای مردها فن گرلی میکنن ریپ نزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣😍🤣🤣 من باردار بودم شوهرم خواب بودم من لباس سیاه تنم بود بعد بالا سر شوهرم یه دودی راه اندا ...

دود چی بود دختر  

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728
🤣🤣🤣😍🤣🤣 من باردار بودم شوهرم خواب بودم من لباس سیاه تنم بود بعد بالا سر شوهرم یه دودی راه اندا ...

😂😂😂 وای چه وضعی داشته بنده خدا 

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
ما یکبار با دختر دایی هام اینا نشسته بودیم یکی از دختر دایی هام خیلی احساس شجاع نترس بودن میکرد منم ...

واییییی مردم😂😂😂😂

هوشنگ ابتحاج چه قشنگ میگه..ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی.دردیست در این سینه که همزاد جهان است.
2738
شوهرم وقتی تو خوابه صورتمو میبرم نزدیک صورتش چشماشو که باز میکنه منو میبینه خیلی میترسه منم کلی میخن ...

برای ما برعکسِ😥

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
تف کردم تو غذای پسرعموم، تیغای کاکتوس از قصد فرو کردم تو دست همسایمون، تو مدرسه سس ریختم رو صندلی مع ...

پرونده شما خیلی سنگینه و با توجه به جمله آخر داره سنگین ترم می شه 😂😂

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
😂😂😂😂چه جواب خوبی

حالا یه بارم گفت داداشمو تورو نمیگرفت خودتو به زور بهش قالب کردی گفتم خوب کردم الهی که همه فدای زرنگیم بشن الانشم دورش میگردم پسر به این خوبی چرا باید ولش میکردم😁😁

میخواست بد شوهرمو بگم بره بهش بگه

محصلین عزیز و مجردها و نوجوانان خواهشا نیان تاپیک من با تشکر😊.....سنگدل بیرحم هم نبودم اونقدر بدی دو رویی دیدم که شدم ....‌

یکبارم تو اتوبوس بودم یک خانمه چاق هی می‌خورد بهم دردم گرفت منم لجم گرفت موقع ترمز خودم محکم زدم بهش اونم مثل کانگرو پرت شد رو ۴ ۵ نفر دیگه اونارو له کرد پخش شد یک حالی داد          

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
دود چی بود دختر    

تو تابه داغ داغ داغ آب نمک ریختم دود کرد

مثلا قبلش ترسیده بود خواستم از دلش در بیاد بدتر شد🤪

محصلین عزیز و مجردها و نوجوانان خواهشا نیان تاپیک من با تشکر😊.....سنگدل بیرحم هم نبودم اونقدر بدی دو رویی دیدم که شدم ....‌
2706