2410
2553
عنوان

بیاید از کرم ریختنتون بگید بخندیم😀

106399 بازدید | 593 پست

بیاید بگیمو بخندیم😊

هوشنگ ابتحاج چه قشنگ میگه..ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی.دردیست در این سینه که همزاد جهان است.

یه سری خواهرشوهرم گفت ما خانوادگی گشنمون میشه سگ میشیم دلم میخواست بگم خوبه نژاد واصلیتتون وپیدا کردین روم نشد بگم😂

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یه سری خواهرشوهرم گفت ما خانوادگی گشنمون میشه سگ میشیم دلم میخواست بگم خوبه نژاد واصلیتتون وپیدا کرد ...

چه موقعیت مناسبی 😅😅

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
یه سری خواهرشوهرم گفت ما خانوادگی گشنمون میشه سگ میشیم دلم میخواست بگم خوبه نژاد واصلیتتون وپیدا کرد ...

باید میگفتی 😂😂

هوشنگ ابتحاج چه قشنگ میگه..ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی.دردیست در این سینه که همزاد جهان است.

خیلی طولانیه ولی خلاصه بگم دانشگاه وسط ظهر بود همه آلاچیقا پر شده بود فقط یکی بود ک یه دختر و پسر تنها نشسته بودن . ماهم دیگ رفتیم تو همون آلاچیق ۶ نفر بودیم اینا شروع کردن دعوا زنگ زدیم چندتا دیگ از بچه ها اومد شدیم ۱۱ نفر تاااا دلتون بخواااد کرم ریختیم 😂😂😂😂😂

شوهرم وقتی تو خوابه صورتمو میبرم نزدیک صورتش چشماشو که باز میکنه منو میبینه خیلی میترسه منم کلی میخندم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2714
چی موقعیت مناسبی 😅😅

اره والا مثه پنالتی بود لامصب فقط بگم 😂😂😂

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

خواهرشوهرم گفت قبل اینکه شوهر تو بشه داداش من بوده 

گفتم در عوص من سند دارم تو رو نیتونه ول کنه منو ول کنه باید به قانون جواب بده 😁🤪

محصلین عزیز و مجردها و نوجوانان خواهشا نیان تاپیک من با تشکر😊.....سنگدل بیرحم هم نبودم اونقدر بدی دو رویی دیدم که شدم ....‌

ما یکبار با دختر دایی هام اینا نشسته بودیم یکی از دختر دایی هام خیلی احساس شجاع نترس بودن میکرد منم با بقیه هماهنگ کردم بترسونمش داشتیم حرف میزدم یک هو گفتم اون کی بود تو آشپزخونه دختر داییم جیغ زد گفت یاخدا منم دیدددددددددددددددددمش این بدبخت پاشد با شلوارک زد تو کوچه   دویدیم بگیریمش

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
باید میگفتی 😂😂

حیف نگفتم😂

2706