2733
2734
عنوان

بیاید از کرم ریختنتون بگید بخندیم😀

| مشاهده متن کامل بحث + 106558 بازدید | 593 پست
پستت روخوندم فاصله سنی بچه ها چقدره؟ماله من سه تا اولی پسر سه ساله دومی دخترم دوساله سومی سه ماهه دی ...

عزیزم خدا حفظشون کنه 

واقعا سخته 

انشاالله صبر ایوب بهت بده و اعصاب خیلی قوی 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر کثیف اید خونتون اینطوری چای میخورید؟ 

کثیف شمایی که توهین میکنی  نمیفهمی بچه بودم خودت توبچگیت هیچکاری نکردی باراخرتم باشه توهین میکنی 

خدایاممنون که جواب دعاهامودادی ❤حالاکه امضاموخوندی میشه یه صلوات مهمونم کنی😘
2731
کثیف شمایی که توهین میکنی  نمیفهمی بچه بودم خودت توبچگیت هیچکاری نکردی باراخرتم باشه توهین میکن ...

نه ما جوری تربیت نشدیم که چنین کارهایی کنیم

بچگی هم بهانه مناسبی برای انجام هر کاری نیست 

نه ما جوری تربیت نشدیم که چنین کارهایی کنیم بچگی هم بهانه مناسبی برای انجام هر کاری نیست  

قشنگ مشخصه چه جوری تربیت شدی که راحت میای توهین میکنی فقط خداعالمه که همین شمایی که برامن ازتربیت درستت میگی ومیای راحت توهین میکنی وتهمت میزنی توبچگیت یاحتی همین الانت چه کارایی که نکردی پس برامن حرف ازخوبیات نزن که خندم میگیره 

قشنگ مشخصه چه جوری تربیت شدی که راحت میای توهین میکنی فقط خداعالمه که همین شمایی که برامن دوربرداشتی ...

خدا به احوال همه آگاه هست 

نیاز به گفتن نیست 

کجاش توهین بوده😶

وقتی کاری کثیف بوده بگیم تمیز؟؟؟ 

نمیدونم شاید از نظر شما این کارها تمیزی محسوب میشه 

خدا به احوال همه آگاه هست  نیاز به گفتن نیست  کجاش توهین بوده😶 وقتی کاری کثیف بو ...

درسته نیازبه گفتن نیست کاملا مشخصه از طرزبرخوردتون که چه جورادمی هستید نگفتی کثیف کاری گفتی کثیف اید ظاهراالزایمرهم دارید 😂بیشترازاین بحث باشماروجایزنمیدونم شماروواگذارمیکنم به همون خدا که میگید اگاهه روزخوش 

2738

دوست صمیمیم خیلی رو من حساسه... مثلا اگه با یکی صمیمی حرف بزنم یا رفتار کنم حسودی میکنه 😂❤

منم از عمد چندبار حرصشو دراوردم 😐 با دوستای معمولیم گرم میگرفتم جلوش 😐 از دم کلاسشون با دوستای دیگم رد میشدم اونو سگ محل میکردم 😐 

نمیدونم فازم چی بود ولی هنوزم از اذیت کردنش لذت میبرم 😂😂 با ارزش ترین فرد زندگیمه ها ولی عاشق حرص خوردنشم قوربونش برم 😂❤

نیکتوفیلیا 💛⚡ دندروفیل 💚🌿 یه فِرنوه 🦊🧡 [همیشه به صدای قلبت گوش بده ، نه اون چیزی که مردم میگن💜🫂] ساکن جزیره کیش 🌴🌊