2733
2734
عنوان

خانم هایی که با بچه خردسال پیاده روی اربعین رفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 3500 بازدید | 59 پست
ممنونم عزیزم  من برام فقط دستشویی هاش مهمه چون بچه ام نمیتونه روی دستشویی ها بشینه مجبور پاهاش ...

اب هست ولی همجا شیلنگ نیست.بعصی جاها افتابه هست.باید یکم بگردی شیلنگ دار پیدا کنی.وگرنه قدم به قددددم سرویس هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اب هست ولی همجا شیلنگ نیست.بعصی جاها افتابه هست.باید یکم بگردی شیلنگ دار پیدا کنی.وگرنه قدم به قدددد ...

ممنونم که اومدید

بچه کوچیک تند تند باید لباس عوض کنه برای این سفر شما چکار کردید، چقدر باید لباس همراه برد

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد
2731
توی مسیر پیاده روی اذیت نشدید

ن اصلا

حتما کالسکه ببر.یه پتو مسافرتی.بالشت کوچولو.مایع دستشویی(اونجا فقط صابون جامد هست).قاشق واسه بچه.انواع داروها.مثلا قطره استا.شربت سرماخوردگی.پودر او ار اس واسه اسهال.شربت کلداکس واسه یبوست.تب سنج.ویتامین لب.ضد افتاب

کلاه افتابگیر هم واسه خودتون هم بچه.

کرم مرطوب کننده

پماد سوختگی واسه پای کوچولوت و...

ن اصلا حتما کالسکه ببر.یه پتو مسافرتی.بالشت کوچولو.مایع دستشویی(اونجا فقط صابون جامد هست).قاشق واسه ...

ممنونم چه نکات خوبی رو گفتید

سپاسگزارم ❤️🌹

2740
ممنونم که اومدید بچه کوچیک تند تند باید لباس عوض کنه برای این سفر شما چکار کردید، چقدر باید لباس هم ...

من اون سال پسرم کوچیک بود.دو دست تیشرت و شلوارک برده بودم واسه مسیر پیاده روی.

یه دست استین دار و شلوار واسه اینکه اگر سرد شد.چون اون موقع اربعین تو پاییز بود شبا سرد بود.یه دستم لباس بیرونی شیکتر برداشتم

ولی زیاد بود.امسال کمتر میبرم.

بمحص اینکه لباسشو عوض میکردم سرییع همونجا میشستم از کالسکه اویزون میکردم خشک میشد میزاشتم تو ساک.اصلا لباساشو نمیزاشتم کثیف بشه.

واسه خودمونم دودست برده بودم.یه دست تو تنمون بود یه دستم اصافه.تا حمام میکردیم میشستیم خشک میشد برمیداشتیم 

چهار سالشه

همسن الان پسر منه.

گفتم اگر کوچیکه چیزای دیگه م بگم.

من پسرم شیرخشکی بود.دوتا فلاسک از این کوچولوها برداشته بودم.یکیشو اب جوش میکردم واسه شیرش.یکی هم اب سرد میکردم واسه تشنگی.سرلاکم برده بودم میدادم بهش.پوشک و لوازم مربوطه هم بود

امسال خیلی کمتر شده چیزایی ک میبرم

من اون سال پسرم کوچیک بود.دو دست تیشرت و شلوارک برده بودم واسه مسیر پیاده روی. یه دست استین دار و ش ...

ممنونم از راهنماییتون 

خیلی لطف کردید

در کل بازم اگر نکته ای هست ممنون میشم بگید

همسن الان پسر منه. گفتم اگر کوچیکه چیزای دیگه م بگم. من پسرم شیرخشکی بود.دوتا فلاسک از این کوچولوه ...

بله 

شما امسال قصد رفتن دارید؟ 

همسن الان پسر منه. گفتم اگر کوچیکه چیزای دیگه م بگم. من پسرم شیرخشکی بود.دوتا فلاسک از این کوچولوه ...

بعد ببخشید یه سوال 

تمام وسایلتون رو توی چی گذاشتید

کوله بردید یا چمدان یا ساک

ممنونم از راهنماییتون  خیلی لطف کردید در کل بازم اگر نکته ای هست ممنون میشم بگید

اگر رفتین منو هم دعا کنین🌹

نکته ی دیگه اینکه اکثر کسایی ک میرن پیاده روی روزا حرکت میکنن شبا قبل از اذان میخابن.

ولی ما اینکارو نکردیم.

ما روزا استراحت میکردیم شبا پیاده روی میکردیم.

اینطوری دوتا حُسن داشت.

یکی اینکه اگر بخای شب بخابی موکبا خیییلی شلوغن و جا سخت تر گیرت میاد.و اکثرا موکبایی ک کولر دارن زود پر شدن.ولی در طول روز موکبا خلوته راحت جای خوب پیدا میکنی.

دومین حُسنش اینه که روزا که گرمه استراحت میکنی شبا خنکه راه میری.دیگه افتاب تو سرت نیست.

سومین حسنش اینه که شبا مسیر خلوت تره و راحت تری.

ما از ساعت ۵ بعد از ظهر شروع میکردیم تا اذان صبح.صبحونه میخوردیم میخابیدیم تا ساعت مثلا ۲ بعد از ظهر.پا میشدیم نهار میخوردیم.دوش میگرفتیم میشد همون ۵.بعد شروع میکردیم میرفتیم.

2706