2733
2739
عنوان

خانم هایی که با بچه خردسال پیاده روی اربعین رفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 3500 بازدید | 59 پست
ای کاش بچه رونمیلردین دیدین ابله میمونی توایران یه خانمی گرفته هرچنداین سفرهمخ بیمه اقاهستن ولی خوب ...

ما یکماه قبل اینکه بریم،پسرم پاهاش چنااااااان قارچی گرفته بود که خون میومد.اول جوش زد.بعد جوشا سرباز کرد بعد جوشا فرورفتگی شدن.ینی خون میزد بیرون! بخدا ۱۰ تا دکتر بردم.روزی سه چهارتا پماد خالی میکردم رو پاش ولی خوب نشد که نشد.

تاپیکام هنوزم هستن.ینی وحشتنااااک بودا.

هرکاری کردیم تا قبل اینکه بریم خوب بشه نشد.میخاستم سفرمو کنسل کنم.ولی چون به همراهامون قول داده بودم و چمدونم بسته بودم دلم نیودم.

به اللهدقسم به همون امام حسین قسم زخمی که یکماه اسیرش بودم و هیچجوره خوب نمیشد تو مسیر پیاده روی کلا ناپدید شد! ینی معجزه شد.

بخدا خودمم تعجب کردم چطور من تو خونه اونقدرررر بهش رسیدم خوب نسد ولی اینجا بردم خوب شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای کاش بچه رونمیلردین دیدین ابله میمونی توایران یه خانمی گرفته هرچنداین سفرهمخ بیمه اقاهستن ولی خوب ...

ممنونم عزیزم 

بله واقعا بیمه ی امام حسین علیه السلام همه هستن

اون زمان که کرونا، جون خیلی هارو گرفت کربلا کرونا صفر بود

البته جدایی از همه حرفا من اعتقاد شدیدی دارم که اول باید خودشون بطلبن و بعد خودشون کمک کنن

از مهربانی شماهم ممنونم🌹

دعام همیشه اینه هر چی صلاحه و خودشون راضی هستن رقم بخوره

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد
2731
ما یکماه قبل اینکه بریم،پسرم پاهاش چنااااااان قارچی گرفته بود که خون میومد.اول جوش زد.بعد جوشا سرباز ...

ای جانم انشالله همیشه تنتون سلامت برامنم دعاکن لطفا، اره اقاکارش خیلی درسته، منم بعد12سال بانعجزه امام حسین شب تولدشون بهم پسرم دنیاامد، 

ما یکماه قبل اینکه بریم،پسرم پاهاش چنااااااان قارچی گرفته بود که خون میومد.اول جوش زد.بعد جوشا سرباز ...

همینه دقیقا 

اصلا کار امام حسین ع با همه فرق داره... 

وقتی عنایت شون باشه چنان کار رو راحت میکنن که فقط میشه بگی معجزه است

اب هست ولی همجا شیلنگ نیست.بعصی جاها افتابه هست.باید یکم بگردی شیلنگ دار پیدا کنی.وگرنه قدم به قدددد ...

یه سوال شیر اب ک داره ؟چون میگی افتابه گذاشتن

شلنگ کوتاه بردارم بزنم بهش؟

راستی بعضیا میگفتن میرن حمام چجوریه پولیه؟تمیزه؟شلوغه؟زنونه هم هست؟

2740
یه سوال شیر اب ک داره ؟چون میگی افتابه گذاشتن شلنگ کوتاه بردارم بزنم بهش؟ راستی بعضیا میگفتن میرن ...

ببین خییییلی کم با افتابه س

اره شیر داره.ولی خب چطوری میخای شیلنگو هی جابجا کنی

اره حمام داره.نه بابا هیچی پولی نیست اونجا

فقط کرایه ها پولیه

ببین خییییلی کم با افتابه س اره شیر داره.ولی خب چطوری میخای شیلنگو هی جابجا کنی اره حمام داره.نه ب ...

سلام خانمم از همسرتون چه خبر؟ 

من وقتی متوجه شدم خیلی ناراحت شدم

امیدوارم خداوند کمکتون کنه

من امسال خیلی دوست دارگ با دوتا دختر ۶و ۸ ساله وهمسرم برم ولی همسرم قبول نمیکنه میگه گرمه و واسه بچه سخته مریض میشه کاش امام حسین کمک کنه راضی بشه نمیدونم دل تو دلم نیست پارسال کربلا بودم دی ماه ولی دوست دارگ حتما یبار اربعین برم هر سال که بگذره دیرمیشه 😢و هواگرمتر

ببین خییییلی کم با افتابه س اره شیر داره.ولی خب چطوری میخای شیلنگو هی جابجا کنی اره حمام داره.نه ب ...

سلام ، وقت‌تون بخیر 

عزیزم برای بچه ای که تازه از پوشک گرفته شده و هنوز دستشویی معمولی رو بلد نیست بشینه چه راهکاری هست ؟ 

2706