2410
2553

چیا باید بردارم و در مسیر به چه چیزهایی نیازه مال بچه دارها

من برام سرویس بهداشتی مهمه که بچه مون رو چطور بشورم

و... 

ممنون میشم اگر نکته ای دارید بگید

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد

با بچه کوچیک مسافرت با ماشین سخته چطوری پیاده میخواید برید هم خودتون اذیت میشین هم بچه 

خداگف شیطون دشمنه ولی خدا خودت دشمن تری ک...                                                                              من شیطانو دوس دارم بزار پس شاخ ریزم 
با بچه کوچیک مسافرت با ماشین سخته چطوری پیاده میخواید برید هم خودتون اذیت میشین هم بچه 

هنوز نمیدونم، امید دارم خودشون کمک کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هنوز نمیدونم، امید دارم خودشون کمک کنن

متوجه نشدم کی کمک کنه؟

خداگف شیطون دشمنه ولی خدا خودت دشمن تری ک...                                                                              من شیطانو دوس دارم بزار پس شاخ ریزم 
دوست دارم خانوادگی بریم  بعد اصلا جایی مال خواب نمیمونه

اخه خودتونو در نظر بگیرید من به این بزرگی تا کوچمونو بیام به خونه برسم پاهام بی حس میشه

حالا اون بچه هم اونجا قراره گریه کنه که منو بغل بگیرید اونم از یه طرف ادمو کلافه می کنه

باز بشینید خوب فکر کنید 

2714
خود امام حسین علیه السلام  برامون راه را آسون کنن

صحیح 

اخه خودتونو در نظر بگیرید من به این بزرگی تا کوچمونو بیام به خونه برسم پاهام بی حس میشه  حالا ...

بله میدونم

برای همین دارم مشورت میگیرم

ممنونم که راهنمایی کردید🌹

ما همراهمون بچه کوچیکه نداشتیم کوچکترین فرد خواهرم با ۱۱ سال بود ولی دیدم کسایی که بچه کوچک دارن و به مشکلی بر نمیخورن. ولی نیاز به همراهی دارید.

یه خانواده بود یه دوقلو دو سه ساله و یه پسر ۶ _۷ ساله داشت مشکلی نداشتن به بچه ها هم خوش گذشته بود .

اگه روزی بچه دار شدم حتما میبرمش.

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️ ️
ما همراهمون بچه کوچیکه نداشتیم کوچکترین فرد خواهرم با ۱۱ سال بود ولی دیدم کسایی که بچه کوچک دارن و ب ...

ممنونم عزیزم 

من برام فقط دستشویی هاش مهمه چون بچه ام نمیتونه روی دستشویی ها بشینه مجبور پاهاشو بشورم

در مسیر دستشویی هاش آب هست؟ 

ممنونم عزیزم  من برام فقط دستشویی هاش مهمه چون بچه ام نمیتونه روی دستشویی ها بشینه مجبور پاهاش ...

حق

اره اصلا مشکلی نیست مثل پارک های ایران .

اگه بچه تون زیر پنج سال هست به هیچ وجه روز حرکت نکنید .آب کافی بدین گرما زده نشن. 

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️ ️
2706