2737
2734

دوستان سلام

من انتقالی بگیرم آیا باید پولی به دانشگاه بدم به عنوان خسارت؟ظرفیت مازاد هم هستم

لطفا راهنمایی کنید برای سلامتی خودتون وخانوادتون صلوات میفرستم 

ممنونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما ازچه دانشگاهی به چه دانشگاهی رفتید؟رشتتون چی بود؟ والا من شنیدم ثابت همه ی ترمای باقی مانده رو ...

خواهش میکنم

من دانشگاه رودهن بودم بعد انتقالی کرج رو گرفتم رشتم مترجمی زبان بود برای من خیلی زود و راحت کارهای انتقالیم جور شد

2740
البته یکی از بستگانم هم رودهن بود اون ادبیات انگلیسی میخوند تونست برای تهران انتقالی بگیره الان یادم ...

برای واحدهاتون تطبیق دادن یا مجبور شدید بعضیا رو دوباره بخونید؟اطلاعی داریدممنون میشم به منم بگید

برای واحدهاتون تطبیق دادن یا مجبور شدید بعضیا رو دوباره بخونید؟اطلاعی داریدممنون میشم به منم بگید

بله مدارکم رو به دانشگاه کرج بردم وبدون دردسری ادامه دادم نه اونطور نیست که بخوای از اول شروع کنی 

عه چه عالی رودهن تیپ سه هست؟

اره خیلی راحت شدم وقتی کرج اومدم رفت وامد برام راحت بود والا دقیق درباره رودهن نمیدونم ولی بنظرم دانشگاه کرج نسبت به رودهن از لحاظ اساتید و محیطش خیلی بهتر از رودهن بود رودهن اساتید درستی نداشت 

2706