2733
2739
عنوان

طلاق

166 بازدید | 27 پست

نمیزاره بچه رو ببینم

از شوهرم دارم طلاق میگیرم کینه کرده میگه بمیری نمیدم بچه رو ببینی تو مادر نیستی ..میدونه نقط ضعفم بچمه.. خیلی اذیت ام کرد حامله بودم با چوب و کمربند منو میزد هر هفته مشاوره نمیاد خیلی مغرور و..خلاصه بچم ۲سالش شد تا دعوا مون میافته بچه رو میبره خونه باباش.. علت طلاق ام هم فقط فقط کتک و فوش انقدر که همه همسایه ها می‌فهمن..شوهرم عصبیه سر هیچی از در میاد تو منو میزنه و فوش میده انقدرررر منو فوش خواهر مادر و ..میدادک صبرم تموم شه منو بزنه.. حالا که طلاق میخوام بگیرم اصلا نمیزاره دخترم ببینم دلم خونه ..از طرفی هم یه عمر نمیتونستم کتک بخورم و بمونم 

آتنایی در قالب آفرودیت 🪆🎭 ..و می شود تمام آنچه ک باید بشود ..حتی اگر بندگانش نخواهند.. تیکر رسیدن ب آرزوم 🎊🙂

خدا لعنتش کنه.بگو جدا نمیشم بعد ک بچه رو آورد بردارش برو خونه بابات

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا لعنتش کنه.بگو جدا نمیشم بعد ک بچه رو آورد بردارش برو خونه بابات

ازم گرفتش کلاااا دادگاه هم میگه هفته ۱بار مادر باید ببینه بازم نمیده ..باید هر هفته وکیل بگیرم برم دادگاه و شکایت و ..تا بزاره ببینمش باز هفته بعد نمیدتش

آتنایی در قالب آفرودیت 🪆🎭 ..و می شود تمام آنچه ک باید بشود ..حتی اگر بندگانش نخواهند.. تیکر رسیدن ب آرزوم 🎊🙂
عزیزم محل نده یک مدت هیچی نگو خودتو بی تفاوت نشون بده نسبت به همه چی بچه و... خودش رام میشه فقط سکوت ...

شوهرم خیلی کینه ای ..میگه تو اگه زن بودی بخاطر بچه تم ک شده ول نمیکردی بری! کی از روز من خبر داشت با اون کتک ها زره زره نابود میشدم ۲۳سالم هست😫😞

2738
ازم گرفتش کلاااا دادگاه هم میگه هفته ۱بار مادر باید ببینه بازم نمیده ..باید هر هفته وکیل بگیرم برم د ...

چرا دادگاه گرفتش بچه تا 7سال حضانتش با مادر هست مگه اینکه مادر توانایی نگهداریش نداشته باشه مثلا از نظر روانی یا کلا مشکل خاص داشته باشه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

انقدر بابام باهاش حرف زد با خانواده اش با پدرش همش آشتی میداد بریم سر زندگی ..باز دعوا راه مینداخت فوش و سر صدا منو میزد می‌ترسید صدام در بیاد همسایه ها بفهمن آبرو نداشته اش پیش اونا بره دخترم نگاه می‌کرد گریه میکرد نزن مامانمو

ازم گرفتش کلاااا دادگاه هم میگه هفته ۱بار مادر باید ببینه بازم نمیده ..باید هر هفته وکیل بگیرم برم د ...

دختر ک باید تا ۷سال پیش مامانش باشه. مگ این قانون نیس؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
االهی عزیزم تو خونه اگر جواب فحشاش ندی بازم کتک؟ فکر کن یک رادیو روشنه 

پیله میکنه بهم ک بهونه دستش بدم بزنه ات ام ..انقدررررررر فوش میده مثلا بچه بخوره زمین یا ..سر چیزای الکی گردن ام میگیره فشار میده تهدید میکنه میزنمت هاااا میزنمت هااا

پیله میکنه بهم ک بهونه دستش بدم بزنه ات ام ..انقدررررررر فوش میده مثلا بچه بخوره زمین یا ..سر چیزای ...

پس روانیه عزیزم فقط جونتو بردارو برو فعلا با همین شکایت مجبوری بچه رو بگیری هفته ای یکبار 

دختر ک باید تا ۷سال پیش مامانش باشه. مگ این قانون نیس؟

قانون😭 بله هست ولی اگه مرد نده .. وکیل بگیره و فقط بخواد نده !.. از اون طرف هم جاهاز ام مهریه ام طلاهام بگه از همشون باید بگذری ی سیخ نمیدم بهت گم شو خونه بابات

2706