2737
2734
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 27 پست
پس روانیه عزیزم فقط جونتو بردارو برو فعلا با همین شکایت مجبوری بچه رو بگیری هفته ای یکبار 

نمیده بچه رو ..دادگاه هم نمیاد ..میگه هر گوه نخوردی برو بخور ..همه فکر میکردن من خوشبختم شوهرم معتاد نبود وضعش خوب و ..ولی منو میزد همسایه ها میفهمیدن و فوش میداد

آتنایی در قالب آفرودیت 🪆🎭 ..و می شود تمام آنچه ک باید بشود ..حتی اگر بندگانش نخواهند.. تیکر رسیدن ب آرزوم 🎊🙂
پس روانیه عزیزم فقط جونتو بردارو برو فعلا با همین شکایت مجبوری بچه رو بگیری هفته ای یکبار 

از طرفی هم بابام دستش خالیه خودشون مستاجرن با ۳تا بچه دیگ ک عروس و داماد نکرده میگه ۲بار ۳بار رفتم شکایت  پول ندارم وکیل بگیرم همش برم دادگاه بیام کار و زندگیم ول کنم ...اونم بچه تو نمیده

آتنایی در قالب آفرودیت 🪆🎭 ..و می شود تمام آنچه ک باید بشود ..حتی اگر بندگانش نخواهند.. تیکر رسیدن ب آرزوم 🎊🙂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چططور بچه دوساله روگرفت؟باید حضانتش با تو باشه که

کلا برده خونه مادرش دادگاه گفته هفته ی بار ببینمش ولی نمیده ببینمش

حضانت تا هفت سالگی با تویه برو اداره پلیس نهایتا یه هفته ای برات میگیرنش

قانون هست ..ولی هزار تا تبصره و ..هم هست من میخواستم بچمو بگیرم بچه رو اصلا نمیده ..

2728
قانون😭 بله هست ولی اگه مرد نده .. وکیل بگیره و فقط بخواد نده !.. از اون طرف هم جاهاز ام مهریه ام طل ...

حتما رشوه داده وگرنه تا جایی که میدونین قانون اینه که بچه روبدن مادر.یه سر برو اینستا صفحه فاطیما باباخانی ببین چی میگه شاید جواب داد

خدا لعنتش کنه. بیشرف جهازتو چرا نمیده

اه.آشغااااال

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خدا لعنتش کنه. بیشرف جهازتو چرا نمیده اه.آشغااااال

میگه سیاهه وسایل نداری و فلان ..میخوای وسایل خونه منو ببری ..ولی روز جاهاز کشون شاهد داشتم عموم و ..بودن ک یک خاور از خانه پدرم وسایل برد ولی برگه ندارم

2740
حتما رشوه داده وگرنه تا جایی که میدونین قانون اینه که بچه روبدن مادر.یه سر برو اینستا صفحه فاطیما با ...

همین قدر میدونم به شدت مرد سالار و زورگو اصلا دلش نمیسوزه بگه یک ساعت بچشون ببینه حتی به دخترم میگن مامانت فاحشه بوده ولت کرده رفته ..گفته داغش رو دلت میزارم نمیزارم چشمت بهش بیافته

بعد۲۴سال میخواهی طلاق بگیری ازاول اینطور بود

اول خوب بود تو حاملگی شروع کرد به کتک زدن هاش ..تا یکسال هم منو میترسوند ک صدام در نیاد فامیل همسایه و خانواده ام نفهمن !!تا خودکشی رسیدم ..ولی دیگه الان همه میدونن خیلی روم فشار آورد خیییلی زد ..

بعد۲۴سال میخواهی طلاق بگیری ازاول اینطور بود

۲۴ سالمه ...۳ساله باهاش زیر یک سقف ام ..۳سال عقد بودم این اخلاق اش نشون نداد

میگه سیاهه وسایل نداری و فلان ..میخوای وسایل خونه منو ببری ..ولی روز جاهاز کشون شاهد داشتم عموم و .. ...

منم ندارم ولی سیاهه رو خودت مینویسی چندنفر میان شهادت میدن وسایلت رو برمیگردونن