2733
2739
عنوان

بچه ها برای اعتراض از پلیس+۱۰ کجا باید بریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 37 پست

متاسفانه اینروزا به خاطر شلوغی

افتضاحا

من یکجا رفتم گفت خستم نمیگرم مدارک🫤🫤

ی چشم ابروییم بالا انداخت

میخواستم بگم جراحی قلب که نمیکنی!! 

رفتیم ی جای دیگه ۷ صبح نوبت زدیم

۱۲ ظهر رفتیم

دوباره ۵ رفتیم

دوباره فرداش رفتیم

با ‌دوتا بچه!!

فقط جای دومی ادم خوبی بود خواست کار را بندازه..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
وا یعنی چی😕

نمیدونم والا.باید برم مرکز شهر دیگه.اونجام خیلی شلوغ بود چند روز پیش رفتم.بخدا اینجوری ک اینجا اذیت میکنن فک نکنم عراقیا واسه رد شدن از مرز اذیت کنن

یادم نمیکنی و ز یادم نمی‌روی...یادت بخیر یار فراموش کار من🙂✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه اینروزا به خاطر شلوغی افتضاحا من یکجا رفتم گفت خستم نمیگرم مدارک🫤🫤 ی چشم ابروییم بالا ...

ما ۶ صبح میایم سه روزه.شلوغم نیس امروز ب نسبت شلوغ بود اونم من شمردم با من و بابام و مامانم و شوهرم ۱۳ نفر آدم بود

بابا ۶ صبح من میام الان سه روزه ولی هر دفعه میگه برو فردا بیا اینجا اونقد جمعیت نداره که همش ۱۰۰۰ نف ...

عجب آدمیه اون شخص از کمبود ضریب هوشی رنج میبره بقیه هم عذاب میده 🤣 واقعا موندم چی بگم چقدر خنگه🤣🤣

یاارحَمَ الراحِمین ارْحَمْ مَنْ رَأْسُ مَالِهِ الرَّجَاءُ وَ سِلاَحُهُ الْبُکَاءُ …💔
2728
به بابات میگفتی

بابام هیچی نگفت دیگه بابامم بزور راه انداخت کارشو.اصلا نمیزاره آدم حرف بزنه میگم‌زن حسابی یکم صبر کن شاید اصلا اومدم دفترچه خدمت بگیرم چرا منو میخوری

عجب آدمیه اون شخص از کمبود ضریب هوشی رنج میبره بقیه هم عذاب میده 🤣 واقعا موندم چی بگم چقدر خنگه🤣🤣

بخدا کم‌مونده بود گریم بگیره برای بار اول میخام برم زیارت امام حسین آخه این چ طرز برخورده خب بگو منتظر باش بگو برو فردا بیا ینی چی که بهت پاسپورت نمیدم نمیدونم این هاپو ها رو از کجا میارن میبندن پشت میز اداره ها

برو شهرستانی که نزدیکتون هس بگیر

اینجا نزدیک ترینه بقیه ۶۰ تا ۱۰۰ کیلومتر فاصله دارن.ولی مجبورم برم دیگه.ماشینم نداریم مجبوریم کلی کرایه بدیم

2740
ما ۶ صبح میایم سه روزه.شلوغم نیس امروز ب نسبت شلوغ بود اونم من شمردم با من و بابام و مامانم و شوهرم ...

حق نداره بگه به بابات داذم به تو نمیدم..

میرب موبایلتم‌در میاری میزاری روی فیلم

میگی خانم من سه روزه میام میکی با بابات دادم بست

یکبار دیگه این حرفو بزن رفتم شکایت کردم

گفتن غلط کرده فیلمشو بیار 

که به چه حقی این خرفو میزنی

شما کارمندی باید کارتو انجام بدی

حتی اکر به کل خاندان من خدمات داده باشی.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بخدا کم‌مونده بود گریم بگیره برای بار اول میخام برم زیارت امام حسین آخه این چ طرز برخورده خب بگو منت ...

عزیزم🥺 اشکال نداره شاید افتاده رو دنده لج خدا لعنتش کنه ببین اگه شرایطشو داری برو شهر های اطرافتون از روز قبل خونه فامیلی کسی بمون ، که صبح زود از خونه اونا بری دنبال کارات ، کارت یه روزه و سریع راه میفته نگران نباش فقط رضایت نامه محضری هم میخواد از پدر یا اگه ازدواج کردی از همسر 

یاارحَمَ الراحِمین ارْحَمْ مَنْ رَأْسُ مَالِهِ الرَّجَاءُ وَ سِلاَحُهُ الْبُکَاءُ …💔

زیر نظر انتظامی هستن فکر میکنم چون ماهم یه جا نوبت گرفتین بهمون گفتن ساعت ۴ بیاین بعد از ۳ تا حدودای ۵ حدود ۱۰ نفر معطل بودیم جواب ددستی بهمون نمیدادن آخرم کار رو انجام ندادن دیگه یکی از آقایون زنگ پلیس زد اومد صورت جلسه کرد که کار مردم رو راه نمی اندازن

🇮🇷 " اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(سلام الله علیها) "

شاید چون شهر کوچیک هستین اینجوریه من تازه پاسپورتم اومده

یه روز صبح زود رفتیم پلیس+10 منطقه خودمون اول فرم پر کردیم بعدم مرد باجه بعدیش به ترتیب فرمی که بهش داده بودن صدا میکرد مگه میشه دل بخواه صدا کنن

اونایی هم که دیر تر اومده بودن میگف برین شنبه بیاین

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
عزیزم🥺 اشکال نداره شاید افتاده رو دنده لج خدا لعنتش کنه ببین اگه شرایطشو داری برو شهر های اطرافتون ...

همه رو آماده کردم ایشالا برم مرکز شهر کارم راه بیفته

متاسفانه اینروزا به خاطر شلوغی افتضاحا من یکجا رفتم گفت خستم نمیگرم مدارک🫤🫤 ی چشم ابروییم بالا ...

به خاطر اربعین شلوغه ؟ این روزها شلوع شده یعنی ؟

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊