2733
2734
عنوان

بچه ها برای اعتراض از پلیس+۱۰ کجا باید بریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 37 پست
شاید چون شهر کوچیک هستین اینجوریه من تازه پاسپورتم اومده یه روز صبح زود رفتیم پلیس+10 منطقه خودمون ...

ن اینجا اصلا رعایت نمیکنه هرکی و ک دلش میخاد و میشناسه راه میده فک کنم چون ما ساکن اینجا نیسیم اینجوری میکنه

یادم نمیکنی و ز یادم نمی‌روی...یادت بخیر یار فراموش کار من🙂✌
به خاطر اربعین شلوغه ؟ این روزها شلوع شده یعنی ؟

بله

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جان هیچ کاری فعلا نمیتونی انجام بدی چون بخاطر اربعین خییییلی شلوغه و سیستمشون کند باید صبر کنی

بحدا اینجا شلوغ نبود ب جر ما ۴ نفر کلا۹ نفر دیگه یود

زیر نظر انتظامی هستن فکر میکنم چون ماهم یه جا نوبت گرفتین بهمون گفتن ساعت ۴ بیاین بعد از ۳ تا حدودای ...

اهان ایشالا اینجا هم رسیدگی کنن

2731
ن اینجا اصلا رعایت نمیکنه هرکی و ک دلش میخاد و میشناسه راه میده فک کنم چون ما ساکن اینجا نیسیم اینجو ...

برو یه شهر بزرگ رضایت محضری باباتم ببر یکی دو روز بمون اونجا سریع کارت راه میفته

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
بحدا اینجا شلوغ نبود ب جر ما ۴ نفر کلا۹ نفر دیگه یود

درسته اونجا شلوغ نیس وارد کردنش تو سیستم شلوغه از همه شهرا فک کن هست

نهایتش اگه برا سفر اربعین میخوای میتونی با برگ عبور هم بری

حق نداره بگه به بابات داذم به تو نمیدم.. میرب موبایلتم‌در میاری میزاری روی فیلم میگی خانم من سه رو ...

وای انقد هیکلی و بداخلاقه میگیره چهارتا هم میزنه میگه خوبت کردم😂😂ولی چون همکارن اداره ها زیاد رسیدگی نمیکنن

2740