2726

رفتم واسه پاسپورت سه روزه میریم وقت بگیریم ولی اصلا اهمیت نمیدن انقدم کارمنداشون بد اخلاقن کلا هم یدونه بیشتر نیس تو شهرستان ما.جایی هس ک بشه گزارش داد تا پیگیری کنن ؟

یادم نمیکنی و ز یادم نمی‌روی...یادت بخیر یار فراموش کار من🙂✌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اونجا انقد این روزا سرشون شلوغه اصلا جواب نمیدن 

ما ساعت ۶ صبح رفتیم نوبت گرفتیم جلو در موندیم که ساعت ۸بیان باز کنن

یاارحَمَ الراحِمین ارْحَمْ مَنْ رَأْسُ مَالِهِ الرَّجَاءُ وَ سِلاَحُهُ الْبُکَاءُ …💔
2728
عزیزم اونجا انقد این روزا سرشون شلوغه اصلا جواب نمیدن  ما ساعت ۶ صبح رفتیم نوبت گرفتیم جلو در ...

بخدا ماهم هر روز ساعت ۶ میایم ولی کلا ۱۵ نفرم آدم نبود هرکی و دلش میخاست میفرستاد داخل من سه روزه رفتم نوبت گرفتم امروز اصلا نزاشت حرف بزنم گفت برو بیرون بهت پاسپورت نمیدم ب بابات دادم بسه

به امثال شما میگن نون بر ،چرا درک ندارین ؟روزی باهزاران آدم بیسواد وهرنوع آدمی سروکله بزنن

نون بر نیستم خب پول میگیره کار راه بندازه منم هرروز ۸۰ تومن کرایه میدم تا اینجا میام الان سه روزه علاف کردن آخرشم میگه ب بابات دادم بسه دیگه بخدا ۱۵ نفرم آدم نبود اونجا

شما که سه بار رفتی تجربه کسب نکردی که دفعه بعد زودتر بری؟ یا از کسایی که اونجا هستن کمک بگیری باید چیکار کنی ، اتفاقا منم یبار رفتم دیر شده بود نوبت ندادن مردم منو راهنمایی کردن که باید صبح زود بیای حتی بعضی ها پنج صبح میرن جاهای شلوغ نوبت میگیرن معطل میشن تا ۸ کارکنان میان دیگه تا به تعدادی هم نوبت میدن هرروز شما از قبل فرم بگیر ازشون ببر خونه پر کن پشتش اون فرم نوشته چیا لازمه 

یاارحَمَ الراحِمین ارْحَمْ مَنْ رَأْسُ مَالِهِ الرَّجَاءُ وَ سِلاَحُهُ الْبُکَاءُ …💔
بخدا ماهم هر روز ساعت ۶ میایم ولی کلا ۱۵ نفرم آدم نبود هرکی و دلش میخاست میفرستاد داخل من سه روزه رف ...

وا یعنی چی😕

شما که سه بار رفتی تجربه کسب نکردی که دفعه بعد زودتر بری؟ یا از کسایی که اونجا هستن کمک بگیری باید چ ...

بابا ۶ صبح من میام الان سه روزه ولی هر دفعه میگه برو فردا بیا اینجا اونقد جمعیت نداره که همش ۱۰۰۰ نفر اصلا هم دفتر شلوغ نبود ولی هرکسی دل بخاهی را میده چند نفر اومدن من اونجا بودم منو قبول نکرد ولی کار اونارو انجام داد آخرشم گفت ب بابات دادم بسه خب لامصب ما ۴ نفر هرروز ۶ صبح میایم ک آخرش بگی ب یکی تون دادم بسه

2706