2737
2739
عنوان

دو. ماه بینیم و. عمل کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 20 پست
برای من تو فرم پذیرش فقط امضای یه همراه رو میخواست . اصلا هم ننوشته بود که پدر مادر یا همسر باشه حتم ...

میدونی 

میترسم کلی هزینه کنم برنامه بریزم بریم اونجا یهو بگن شوهرت کو برا امصا 

خدایاااااا چقد ضد حال میشه

یسوال دیگ

چن بار دکترتو قبل عمل دیدی 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
از این حس شیشمی توی یکی از تاپیکا پرسیدم دماغمو‌ عمل کنم خوب میشه؟گفت نه ، با اینکه اعتقاد ندارم به ...

اینا همش الکیه 

تلقین نکن به خودت که واقعا اتفاق میفته

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست خودمه کجا عمل کنم ؟؟؟مگ ب دکتر بگم کلنیک خصوصی بیا میاد؟؟؟ ببخشی واقعا هیچی نمیدونم بعد عمری دا ...

بیین قوانین هر بیمارستانی متفاوته ، این کلینیکی که ما رفتیم حتی بعضیا دوستاشونو اورده بودن رضایت نامه پر میکردن فقط یه شاهد میخواستن که مثن تایید کنه این شخص با رضایت کامل خودش اومده عمل کنه و از این حرفا ، اینو باید از دکترت بپرسی ببینی جای دیگه هم عمل انجام میده یا نه, اگه نشد دکترتو تغییر بده

2728
میدونی  میترسم کلی هزینه کنم برنامه بریزم بریم اونجا یهو بگن شوهرت کو برا امصا  خدایاااا ...

خب قبلش برین همون کلینیک که پزشکتون عمل می کنه و سوال کنین از اونجا ولی من مطمئنم امضای همسر نمیخواد چون خیلی ها این رو پرسیدن و تو کامنت ها دیدم گفته بودن تو پذیرش امضای همسر نیاز نبوده

من یه بار مشاوره شدم . دکتر بینیم رو دید و آزمایش و فتوگرافی واسم نوشت  ... نوبت داد برای یک سال بعد که عمل کنم ... یک هفته قبل عمل ویزیت شدم و آزمایش و عکس هام رو هم بردم

فقط ۲ بار دکترم رو تو اون یک سال دیدمش

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

غم عالمممم تودلمه من دارم جدا میشم معلوم نیس یسال بکشه دوسال بکشه س سال بکشه ارزومه عمل ک ...

نه کی گفته من رفتم عمل کردم هیچ رضایتی هیچ کسی امضا نکرد 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...