2726
عنوان

دو. ماه بینیم و. عمل کردم

412 بازدید | 20 پست

ولی نوکش یکم کجه چکار کنم🥺

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔

برو پیش همون دکتری که عمل کرده

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

به خاطر ورمه صبوری کن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر ورمه صبوری کن

ورم هم داره ک هنوز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
2728
برو پیش همون دکتری که عمل کرده

اره.شنبه باید برم🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ورم هم داره ک هنوز

تا ی سال ورم داری  قرار نیست به این زودیا فرمش مشخص شه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ی سوال اسی

متاهل ها حتما باید شوهرشون امضا رضایت بدن؟

نمیشه پدری مادری برد؟

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
ی سوال اسی متاهل ها حتما باید شوهرشون امضا رضایت بدن؟ نمیشه پدری مادری برد؟

برا من عقد هم بودم ولی بابام امضا کرد🤪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه

غم عالمممم تودلمه

من دارم جدا میشم معلوم نیس یسال بکشه دوسال بکشه س سال بکشه

ارزومه عمل کنم وقت مشاوره هم گرفتم

توپیچ دکترم دیدم گفت متاهل باید شوهرش رصایت بده مجرد پدری یا مادری چیزی

رفتم گف قوانین بیمارستانه

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
غم عالمممم تودلمه من دارم جدا میشم معلوم نیس یسال بکشه دوسال بکشه س سال بکشه ارزومه عمل ک ...

عزیزم برو کلینیک خصوصی عمل کن قوانینشون فرق داره ، من خواهرم کلینیک خصوصی عمل کرد من به جای پدر و مادرم رضایت نامه رو پر کردم مشکلی نداشتن اصلا 

عزیزم برو کلینیک خصوصی عمل کن قوانینشون فرق داره ، من خواهرم کلینیک خصوصی عمل کرد من به جای پدر و ما ...

دست خودمه کجا عمل کنم ؟؟؟مگ ب دکتر بگم کلنیک خصوصی بیا میاد؟؟؟

ببخشی واقعا هیچی نمیدونم بعد عمری داشتم ب ارزوم میرسیدم گندددد زدن توش بااینحرف .....

ی سوال اسی متاهل ها حتما باید شوهرشون امضا رضایت بدن؟ نمیشه پدری مادری برد؟

برای من تو فرم پذیرش فقط امضای یه همراه رو میخواست . اصلا هم ننوشته بود که پدر مادر یا همسر باشه حتما

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2706