2733
2734
منم دلم گرفته🥺 خانواده شوهرم خیلی ادمای خودخواه و بدی ان الان کلا ترد کردن منو از خانواده اشون ن رف ...

عزیزم یه زمانی پیش میاد و کارما بهشون نشون میده و خودشون به اشتباهشون پی میبرن تو ذهنتو درگیر این مسائل و این ادما نکن

حرفایی که میزنی واقعا طاقت ادمو میبره ادمو نابود میکنه منم پدرمو تو غربت از دست دادم و وقتی زجه میزدم هیچکس جز دختر و همسرم همراهم نبودن کاملا میفهمم چی میگی 

ولی بعد از کمتر از یکسال کارما به همه ی اونایی که اذیت ذهنی شدم از دستشون همه چیو نشون داد

تو خدا رو داری کسی که هیچکس واست جاشو نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه زمانی پیش میاد و کارما بهشون نشون میده و خودشون به اشتباهشون پی میبرن تو ذهنتو درگیر این مس ...

فدای دل مهربونت بشممم🥺 ان شاالله خدا همه چیو برام درست میکنه 

ان شاالله ب ارزو های قشنگت برسی و مشکلاتت حل بشن مهربونم🥺♥️

فدای دل مهربونت بشممم🥺 ان شاالله خدا همه چیو برام درست میکنه  ان شاالله ب ارزو های قشنگت برسی ...

عزیز دلم مرسی از خدا فقط واست آرامش میخوام

بذار این روزات بگذرن تو رو به طلای آبدیده تبدیل میکنن دیگه انقد قوی میشی که هیچی اذیتت نمیکنه

2728