2733
2739
عنوان

مامانایی ک بچه هاتون رفلاکس داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 72 بازدید | 18 پست
آخی عزیزم غصه لباساشو میخورد از طرف من بوسش کن شیرین زبونو😍

مرسی خاله جان😘😘شماهم گل دخترو ببوس ایشالا هیچیش نیس

یکم آب جوشیدهدخنک شده بهش بده با قطره چکون امتحان کم ببین خس خس هاش میره یانه

توحالت خوابیده خم میتونی آب بدی از گوشه لبش آب بچکون تو دهنش

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست
ممنونم عزیزم اگر پیگیری نکنی آره ممکنه شدیدتربشه مثل یه زخم که اگه پانسمان نشه عفونی میشه  فق ...

وقتی زیاد بخوره بالا میاره بیشتر

دارو هم چون دوسش نداره کلا نمیذاره بره پایین خودش عوق میزنه

آره فردا میبرمش متخصص اطفال

ایشالا ک خوب باشه

مریضی بچه خیلی سخته

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فدات ممنون عزیزم وقتتو گذاشتی و جواب دادی😍

خواهش میکنم بانو🌹

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست
2728