2733
2734
عنوان

مامانایی ک بچه هاتون رفلاکس داشتن

72 بازدید | 18 پست

دختر 2ماهشه

دو سه روزه گلوش خِر خِر میکنه انگار خلط داره

تک سرفه هم میکنه

بعضی وقتا هم بالا میاره

ولی با شیر خوردن مشکلی نداره

گریه زیادم نداره

اینا یعنی رفلاکسه؟ 

ب مرور بدتر میشه؟ 

همش استرس دارم از الان بدتر میشه یا نه😭

فردا میبرمش دکتر

عزیزم رفلاکس به محً خوردن بالامیاره

بالاهم که میاره منظور یکم شیراز دهن سرریز شدن نیستاااا قشنگ پرتاب میکنه بیرون

بعدشم بچه ای که رفلاکسیه اصلا به خوبی نمیتونه شیربخوره چون معدشو میسوزونه

بیشتره رفلاکسی ها از شیرمادر دوری میکنن به مرور و شیرخشک هم فقط اون آنتی رفلاکس رو میتونن بخورن

به مرور ممکنه بهتربشن  ویا تاپایان دوره شیرخوارگی رفلاکسی بمونن

بچه من الان مورد آخره رفلاکسی موندتا پایان

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست

نه رفلاکس نیست .. من مادر نیستم ولی خواهرم .. کمک مامانم هستم همیشه و باهم خواهر کوچولومو بزرگ میکنیم.

خواهرم وقتی بچه بود این چیزارو داشت .. منم وقتی بچه بودم رفلاکس داشتم 

رفلاکس باید بلافاصله بیاره بالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعداینکه استارتر جان زودتر گل دخترتو ببر دکترتا مریضیش عود نکرده اعتمالا یکم سرماخوردی داره یا گلوش ملتهب شده خر خر اصلا مال رفلاکس نیست از سینه بچه هست

دیر اقدام کنی بدترمیشه دیرتردارواثرمیکنه

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست
2731
عزیزم رفلاکس به محً خوردن بالامیاره بالاهم که میاره منظور یکم شیراز دهن سرریز شدن نیستاااا قشنگ پرت ...

من برای شما پیشنهاد دارم ..منم بچه بودم رفلاکس داشتم

. بچتونو بندازین رو غذا .. معجزه می‌کنه .. بچتونو ازین درد نجات بدید من عمو رفلاکس داشت بچگی هنوز تا هنوزم گاهی اوقات میاره بالا .. بندااینش رو غذا تا بچست خوب بشه

من برای شما پیشنهاد دارم ..منم بچه بودم رفلاکس داشتم . بچتونو بندازین رو غذا .. معجزه می‌کنه .. بچت ...

دیگه الان ۲سالشه غذامیخوره منظورم این بود تا پایان شیرخوارگی همین بود 

دکترای زبادی بردم و کپسولای زیادی میدادن ولی یروز گفتم دیگه دارو نمیدم  ولی نمیشد تااینکه توی ۸ماهگیش بردم پیش دکترجدید.. من معجزه دست دکترمصاحب بود که نجاتم داد با یه کپسول طی ۱ماه استفاده بچم‌اوکی شد و بهم گفت تا پاسان شیرخوارگی اگر میخوای بچت دارو نخوره فقط شیرخشک آنتی رفلاکسشو قطع نکن زیادازحدم بهش غذانده همیشه سر دلشو خالی نگه دار

کم کم کلی به دفعات بده

عزیزم رفلاکس به محً خوردن بالامیاره بالاهم که میاره منظور یکم شیراز دهن سرریز شدن نیستاااا قشنگ پرت ...

عزیزم منم وقتی بالا میاره پرتاپ میکنه

از دهن و بینی

ولی 4بارش بعد از دارو خوردن بود 

شاید 5_6 بارم مثلا زیاد خورده بود

الان نمیدونم رفلاکسه یا هرروز باید بالا بیاره ک رفلاکس باشه

بچه شما الان خوب شده؟ 

من میترسم الان کم باشه و ب مرور بخواد شدید شه بدبخت شم؟ 

شما رفلاکس بچت چندماهگی اوجش بود؟

بعداینکه استارتر جان زودتر گل دخترتو ببر دکترتا مریضیش عود نکرده اعتمالا یکم سرماخوردی داره یا گلوش ...

پس میگن بچه های رفلاکسی خس خس میکنن منظورشون چیه؟ 

من حالتش جوریه انگار ک خلط داره

2738
نه رفلاکس نیست .. من مادر نیستم ولی خواهرم .. کمک مامانم هستم همیشه و باهم خواهر کوچولومو بزرگ میکنی ...

خداقوت خواهر مهربون

دختر منم وقتی بالا میاره بلافاصلس

ولی خب هرروز نیس

عزیزم منم وقتی بالا میاره پرتاپ میکنه از دهن و بینی ولی 4بارش بعد از دارو خوردن بود  شاید 5_ ...

اول ازهمه بهت یادبدم بعداز هربار دارو دادن یاقطره مولتی ویتامین یا قطره های دیگه قشنگ از دارووخونه یه قطره چکان ۳میلی یاهمون ۳ سیسی بخر با اون به دخترت آب بده دقیقا بعداز داروها و قطره های روزمره...آب که بدی گلوش دیگه قلقلک نمیاد و واکنشاتش کاملا میره مثل خودمدن که تجمل بعضی شربتهای دارویی رو نداریم و فورا آب میخوریم...من پسرم باوجود اینوه رفلاکسی بود یکبارم بادارو واکنش نشون نداد چون بعدش آب میدادم

ببین اینایی که میگم علائم رفلاکسه:

بی میل میشه به خوردن شیر چون تو ذهنش هست اگه اینو بخورم بازم معدم میسوزه

مم‌نمیدونم شیرخودتو میدی یل شیرخشکیه ولی کلا ترجیح میده گرسنه بمونه نسبت به اینکه شیر بخوره ولی اسن توهمه ی بچه ها صادق نیست ممکنه بعضی بچه ها ذاتا اشتهای زیادی داشته باشن

رفلاکس روزی چندینو چند مرتبه بالامیاره

رفلاکسی رو نباید زیاد تکون بدی چون به اونم واکنش نشون میده بالا میاره

به بچه رفلاکسی هر غذا با کمک‌ غدایی رو نمیشه داد چون به اون مواردی که سوزش مع ه میارن واکنش نشون میده

مثلا دیدی میگن فلانی زخم معده داره نمیتونه آبلیمو بخوره مثلا یا نمیتونه فلان چیرو بخوره، چرا؟ چون فورا سوزش میگیره

پسر منم خوب شد عزیزم .بدترین حالتش این بودکه شیر خودمو نخورد بخاطر رفلاکسش باوجود اینکه خیلی شیرخوبی بود و چرب و چیلی بود.. بی اشتها بود به همچی چون فکرمسکرد اگه بخوره بالامیاره

گاهی میشد ۷ساعت بود لب به شیر نزده بود بی خواب بود

معمولا بپه های رفلاکسی یهو شبا ازخواب میپرن چون معدشون اذیت میکنه

تا امسال همش بیخواب بود ولی الحمدالله خوب شد

شماهم‌نترس رفلاکس به دوره داره ۶ماهگی تا۱سالگی خوبه خوب میشن

پس میگن بچه های رفلاکسی خس خس میکنن منظورشون چیه؟  من حالتش جوریه انگار ک خلط داره

کی میگه رفلاکس خس خس داره؟از دکتر شنیدین یا نی نی سایت یا اینترنت؟

بخدا من اواین باره میشنوم

مم

ن اولین باره میشنوم اصلا یکبارم خس خس نداشت نه فقط پسر خودم چندتا رفلاکسی دیگه قبل از پسرم بودن تو فامیل فقط دردشون نخوردن بچه بوده و بالاآوردنش 

بماند که بچه ی مم حالت وسکاسی هم داشت و گریه میکرد که چرا لباسامو کثیف کردین من چرابالاآوردمو اینا

اول ازهمه بهت یادبدم بعداز هربار دارو دادن یاقطره مولتی ویتامین یا قطره های دیگه قشنگ از دارووخونه ی ...

خداروشکر ک این دورانو گذروندی

حتما خیلی سختی کشیدی

فک میکنی اگ الان دخترم رفلاکس داشته باشه و خب الان اگه باشه هم خفیفه

ب مرور شدیدتر میشه؟ 

یعنی ممکنه 4ماهگی مثل بچه شما شه و انقد اذیت شه؟ 

کی میگه رفلاکس خس خس داره؟از دکتر شنیدین یا نی نی سایت یا اینترنت؟ بخدا من اواین باره میشنوم مم ن ...

از نی نی سایت خوندم

خس خس و حالت آدامس جویدن

منم الان دخترم گلوش یکم صدا میده و هی با زبونش بازی میکنه واسه همین ترس برم داشت

کی میگه رفلاکس خس خس داره؟از دکتر شنیدین یا نی نی سایت یا اینترنت؟ بخدا من اواین باره میشنوم مم ن ...

آخی عزیزم غصه لباساشو میخورد

از طرف من بوسش کن شیرین زبونو😍

خداروشکر ک این دورانو گذروندی حتما خیلی سختی کشیدی فک میکنی اگ الان دخترم رفلاکس داشته باشه و خ ...

ممنونم عزیزم

اگر پیگیری نکنی آره ممکنه شدیدتربشه مثل یه زخم که اگه پانسمان نشه عفونی میشه 

فقط اگر تهرانی بیاجایی که میگم ببر ولی اگر شهردیگری هستی حتما پیش متخصص اطفال ببر..بیمارستان کودکان نه هااا مطب متخصص اطفال

حالاتشو بگو وبگو مثبا شیرخودموومیخوره و فلان کامل راهنماییت میکنن

البنه اگه شیرخودتو میخوره باید بدونی که یکسری رژیم های غدایی رو خودت باید رعایت بکنی که شیر سالمتز و آنتی رفلاکستری داشته باشی

ولی من حس میکنم بچت رفلاکسی نیس

سعی کن زیاد نخوره امتحان کن ببین بازیادخوردن بیشتر واکنش داره یا کلا واکنشش هست

2706