2733
2734

بزن گوگل عدد بتا بارداری ی جدول هست نوشته بستگی داره چندهفته باشی هرچی بالاتر میره عدد بتا هم بالاتر میشه

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن گوگل عدد بتا بارداری ی جدول هست نوشته بستگی داره چندهفته باشی هرچی بالاتر میره عدد بتا هم بالاتر ...

زدم 

طبق اون جدول بتای من خیلی خیلی پایینه

راستش من اصلا نمیخواستم حامله باشم واسه همین میخوام بدونم الان حاملگیم قطعی هست یا نه

2728
زدم  طبق اون جدول بتای من خیلی خیلی پایینه راستش من اصلا نمیخواستم حامله باشم واسه همین میخوا ...

اره قطعیه ده تا هفتاد باشه حامله ای شما ک دیگ خیلی بالاس،

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !
احتمالا من الان حداقل ۶هفته باشم پس باید حداقل ۱۰۰۰میبود

نگران نباش نرمالی به سلامتی زایمان کنی و بچه ات رو بغل کنی

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
2740