2737
2734
اینم خیلی گول زنکه و زرنگ ولی من گولشو نمی‌خورم دلم میخاد تیکه تیکش کنم. انشاله بزودی مثل اشغال ميند ...

نفرت خاصی ازش دارم‌‌‌...حالم بهم میخوره ازش. حیففف پدر خوبیه برای بچه هاش.وگرنه شرفشو میریختم که با زن متاهل افتاده

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
نفرت خاصی ازش دارم‌‌‌...حالم بهم میخوره ازش. حیففف پدر خوبیه برای بچه هاش.وگرنه شرفشو میریختم که با ...

ن این اشغال ک فقط دوس داره بره بچه هاشم نمیخاد کهه بعد طلاق باهاش باشن فقط خودش هول بازی کنه کافیه

مامی بهار و بهراد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفرت خاصی ازش دارم‌‌‌...حالم بهم میخوره ازش. حیففف پدر خوبیه برای بچه هاش.وگرنه شرفشو میریختم که با ...

مگه مرد خائن بچه دوست داره اون فقط هرزه ددست داره اشتباه میکنی جتما خاهر

اخه پول یارانه خودم و بچم بود من و دکتر نمیبره از پله ها افتادم پاهام درد میکنه بهم میگه ژلوفن بخور ...

پس حتما ته توشو دربیار ببین چی بوده‌ .سابقه خیانت داره؟

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731
پس حتما ته توشو دربیار ببین چی بوده‌ .سابقه خیانت داره؟

تاحالا ندیدم ولی اصلا حس نمیکنم شوهر دارم انگار مجردم مردای مردمو میبینم ی کم نگام کنن دوق مرگ میشم تا ابن حد کمبود دارم حیف اهل خیانت نیستم وگرنه کی رفته بودم

مگه مرد خائن بچه دوست داره اون فقط هرزه ددست داره اشتباه میکنی جتما خاهر

متاسفانه پدر خوبیه برعکس ذات کثیف و  پلیدش‌ ..‌ باورت میشه چندماهه توصورتش نگاه نکردم؟ خدا لعنتش کنه که نابودم کرده. بخدا همه میگن کاشکی یکی،مثل خودت برای پسرمون پیدا کنی،،،انقدر که بساز و باگذشتم.   ولی این عوضی برام مرده دیگه

تاحالا ندیدم ولی اصلا حس نمیکنم شوهر دارم انگار مجردم مردای مردمو میبینم ی کم نگام کنن دوق مرگ میشم ...

افرین..منم مثل خودتم‌.. انگار نه انگار متاهلم

2738
ن این اشغال ک فقط دوس داره بره بچه هاشم نمیخاد کهه بعد طلاق باهاش باشن فقط خودش هول بازی کنه کافیه

ای خدا😔😔    خدا لعنتشون کنه‌‌‌ که انقدر هَوَل و دم دستی هستن

حالم ازش بهم میخوره کاش یکمم قیافه داشت انتر نچسب

قيافه نداره دختر رفته پردشو تقديم كرده ببين داشت چيكار ميكرد😒😒😒😒😒😒😒

اينا اونجاشون نجسه بايد كند انداخت جلو سكككككككگ

روزييكه تو خونه ي مستقلم هستم و به اين روزا ميخندم🙏
چرا بهت خرجی نمیده؟ توجه نمیکنه بهت؟ دست به زن داره؟

خسیسه. پول دستم نمیده. اجازه فعالیت و کار نمیده(مجبورم کرد از کارم دربیام)،ابراز احساساتش برای من صفررر.چرب زبونی و خوش و بش هاش برای بقیه ست،بخصوص خانم ها!! براشون دم تکون میده عوًضی. اولویت آخرشم.  خونسرد و بی تفاوته‌ .انگار هم خونم هست.   خیلی براش خوب بودم...از این حرصم میگیره فقط و دارم میسوزم.کاش مثل خودش بودم.‌‌.. هر کی چراغ سبز بده،وا میده میفته باهاش لجن

شوهر منکه ساعت 2 رفت پی اشغال بازیاش😏

شوهر منکه رمز گوشی شو عوض کرده،ولی نمیدونه بلدم، امروز زنگ زده با پرویی میگه باید دو روز برم ماموریت همدان،ولی قراره با دوستا و خانومای مجرد شرکت برن سفر تفریحی دو روزه

نشستم رو مبل حتی عارم میاد پیشش بخوابم

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
از عروسیمون 3 وسال ونیمه میگذره دقیقا یکماه بعد عروسی شروع کرده انگار

اگر ناراحت نمیشید،چرا وقتی خیانت شو اینقدر زود علنی کرد شما دوتا بچه آوردید ازش

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
شوهرم امروز بهش گفته چطور دلت میاد حق زنو بچتو خرج اینا کنی گفته خرج اینا نمیکنم خرج ..... اینم میکن ...

مردای این گونه یاخائن اند یاپی قرار...ظاهرن یکی دارند توباطن چهارچهار....اینها مردنیستن نراند وزبون وخوار...خدایاریشه شان رو ازکره خاکی بردار

مهربانی ودلداری سالهاست کارمن است...به حکم اینکه انسانم .انسانیت‌ رفتارمن است.
قيافه نداره دختر رفته پردشو تقديم كرده ببين داشت چيكار ميكرد😒😒😒😒😒😒😒 اينا اونجاشون نجسه بايد ...

الکی به زنش میگه ۵ حقوق میگیرم درصورتی که دار۹ میگیره ۴ تومنو خرج اونا میکنه

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
2706