2733
2734
بچه هام خوابن نمیشد برم. جی پی اس هم دست داداشمه. میدونم خیانت میکنه و هرز میپره منتظرم ماشینشو ببره ...

چند مدته خیانت میکنه و چند ساله مزدوجی؟

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکوکه

نه خیلی عادیه این مورد نگران نباش

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
از عروسیمون 3 وسال ونیمه میگذره دقیقا یکماه بعد عروسی شروع کرده انگار

من ۱۱ساله مزدوج و دقیقا یک ماه بعد شروع کرد لعنتی. اگر ببینیش ۱درصد باور نمیکنی چقدررررر عوضیه.   موجه و گول زنک هست

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
من فقط پرسیدم شغلش چیه که شما جواب ندادی  بقیه ریپلای کردن جواب دادم  آروم باش

منم معذرت میخوام از همگی و استارتر🌷🌷🌷

من ۱۱ساله مزدوج و دقیقا یک ماه بعد شروع کرد لعنتی. اگر ببینیش ۱درصد باور نمیکنی چقدررررر عوضیه. &nbs ...

اینم خیلی گول زنکه و زرنگ ولی من گولشو نمی‌خورم دلم میخاد تیکه تیکش کنم. انشاله بزودی مثل اشغال ميندازمش دور

مامی بهار و بهراد  
نه عادیه پیش میاد برا شوهر منم‌زیاد بوده  خیلی ها شمااره کارت خانمشون میدن اصن

اخه پول یارانه خودم و بچم بود من و دکتر نمیبره از پله ها افتادم پاهام درد میکنه بهم میگه ژلوفن بخور زور داره بهم حتی پول یارانمونو خرج هرزه ها کنه وگرنه بره واسه خودش هرزه بازی عین خیالم نیست پول مارو بده خودش هرتوالتی میخاد بره 

امشبم هی بهم گفت باهام رابطه برقرار کن من گرفتم ی نوار بهداشتی ی دره گواش قرمز روش ریختم گفتم پریودم چند ماهه همینطوری سرکارش میذارم بره گمشه دیگه واسم مرده مرتیکه