2777
2789

من درسم خیلی خوبه ، همه استادام میگن باهوشی 

حالا دانشگاه تهران در اومدم ، اما عشقم اینجاست 

به نظرتون برم تهران یا به خاطر عشقم بمونم شهر خودم ؟

راستی با عشقم تازه آشنا شدیم 

ولی رفتن به دانشگاه تهران رویای من بود 

ولی اگه برم عشقم فراموشم می‌کنه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق مشق ولکن برو تهران موفق شییی

من چی؟ 

من رشته ای که میخوام رو هم تهران هم شهر خودم میارم ولی هر دوش آزاد 🥺

چیکار کنم؟ 

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

مدیریت کردن رابطه از راه دور و تجربیات جدید چالش‌های خودش رو داره، اما فقط یه چیزی رو بهت میگم. اگه وابستگیت به شهرت و...در حد شدید نیست که روحی داغون بشی خدایی نکرده، دانشگاه تهران رو به هیچ‌وجه از دست نده، خونه‌ت میشه. :)

Sie wollen mein Herz am rechten Fleck, doch seh" ich dann nach unten weck, dann schlägt es LINKS...LINKS...LINKS. "

از تهران خوشت مياد رفتي تاحالا

زیرقولت‌نزن(ان‌العهدکان‌مسئولا)نه‌بترس‌ونه‌غمگین‌شو(ولاتخافی‌ولاتحزنی)برای‌خواسته‌ات‌تضرع‌کن(اذتستغیثون‌ربکم‌فاستجاب‌لکم)آدمای‌مذهبی‌رومسخره‌نکن(الذین‌کفرواکانوامن‌الذین‌آمنوایضحکون)برای‌گناهت‌طلب‌آمرزش‌کن(وماکان‌الله‌معذبهم‌وهم‌یستغفرون)نمازروترک‌نکن(واضاعواالصلاة‌واتبعواالشهوات)ازتفریط‌بیشترازافراط‌بترس(یاحسرتی‌ع‌مافرطت‌فی‌جنب‌الله)به‌آوازه‌ومقام‌توجه‌نکن(قال‌الذین‌کفرواللذین‌آمنواای‌الفریقین‌خیرمقاماواحسن‌ندیا)زندگی‌روبه‌بازی‌نگیر(وماخلقناالسما‌الارض‌ومابینهالاعبین)بازنان‌پنهانی‌دوست‌نشو(ولامتخذات‌غیراخدان)هرکارمیخوای‌بکن‌امااینوبدون(اعملواماشئتم‌انه‌بماتعملون‌بصیر)داستان‌خضر(۶۵-۸۲کهف)وداستان‌قارون(۷۶-۸۲قصص)خیلی‌قشنگن‌بخون،هروقت‌حالت‌بدبود‌قران‌روبازکن‌تواون‌صفحه‌حتماکلمه‌ای‌رومیبینی‌که‌یه‌نشونه‌باشه‌برات🌈

اگه رابطتون جدیه و طرف واقعا دوست داشته باشه که فاصله واسش معنی نداره صد موفقیت و پیشرفتت نمیشه خودش تشویقت میکنه بنظرم اگه واقعا درستون خوبه و پیشرفت رو تو دانشگاه و ادامه تحصیل میبینین موقعیت رو از دست ندین کسی که شمارو بخواد همه جوره پاتون میمونه 

آزاد شهر خودت برو چخبره هم پول دانشگاه بدی هم خوابگاه

آخه میگم دانشگاهه بهتره شاید بیشتر پیشرفت کنم ؛) 

اشتباه میکنم؟ 

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
2801