2733
2734
عنوان

دوست در لباس شیطان

116 بازدید | 5 پست

(به شوهرت رو ندیا. مردها اصلا لیاقت ندارن، هر چی محبت بهشون کنی انگار وظیفت ميشه، حواست باشه در حد خودش محبت کن، زیادی نباشه، بذار اون محبت کنه، اصلا وظیفه مردهاست که ناز بخرن، زن فقط و فقط باید ناز کنه، خلاصه جا پای زندگيتو از اولش محکم بکوب) اینها 

حرفهای به اصطلاح دوستان در لباس شیطان هست؛ مطمین باشید از درون حسرت زندگی شما رو می خورند و آرزو دارن یک بار جای شما باشند 

شما ازدواج کردید که با هم به آرامش برسید، 

حواستون باشه زندگی معامله نیست👍👍👍

ازدواج یه معامله بزرگه .مفاده قرارداد این معامله باید انسانی باشه ولی تو معامله بودنش هیچ شکی نیست و اگه فانون معامله رو ندونی باختی.

اصلا زندگی معاملست. خداوند از بیع استفاده میکنع یعنی خرید و فروش . یبایعونک 

مسیح مخفف مسیحاست و اسم دختره   در حال کاهش وزن و افزایش اعتماد به نفس وزن فعلی ۸۶.۷۰۰  هدف اول ۸۳.۵ هدف دوم ۸۰ هدف سوم ۷۸ هدف اخر ۷۵ .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج یه معامله بزرگه .مفاده قرارداد این معامله باید انسانی باشه ولی تو معامله بودنش هیچ شکی نیست و ...

به اون معنایی که در بالا گفتم معامله نیست فرار نیست با همسر. بده بستون داشته باشیم

2731
به اون معنایی که در بالا گفتم معامله نیست فرار نیست با همسر. بده بستون داشته باشیم

نظر شخصیته. دلیلی نداره درست باشه

مسیح مخفف مسیحاست و اسم دختره   در حال کاهش وزن و افزایش اعتماد به نفس وزن فعلی ۸۶.۷۰۰  هدف اول ۸۳.۵ هدف دوم ۸۰ هدف سوم ۷۸ هدف اخر ۷۵ .