2737
2734
عنوان

شما تو محله همسایه افغان دارین،،؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7592 بازدید | 147 پست

تو همسایگی نه

اما همکلاس دانشگاه دارم

خیلی دختر با پشتکار و زرنگیه

همیشه براش آرزوی موفقیت میکنم و به این همه همتش غبطه میخورم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

متاسفانه به شدت زاد و ولد دارن 

تو محرم رفتیم هیئت زیاد بودن 

انقدر هم گستاخ شدن خیلی راحت دو سه باری بهم دست درازی کردن. اخر سر سر یکیشون داد زدم‌

چند سال دیگه بیرونمون نکنن از کشور خیلیه!

__کوف_بور__

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
تو ژاپن؟؟افغان؟

نه من ایرانم الان😂 

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 

ما واحد رو به رومون افغانین اشک مارو درآوردن بچه هاش انقد آسانسورو میزنن بالا پایین انقدر پروئن لج میکنن حرف میزنیم بدتر میکنن انقد کثیفن از خونشون سوسک میاد بیرون خیلی اذیت میکنن

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را