2737
2739
عنوان

شما تو محله همسایه افغان دارین،،؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7592 بازدید | 147 پست
به خدا  دروغم چیه  من اون شب با بغض برگشتم خونه  ایرانیا هر 💩ی باشن ۱۰ شب محرمو ک ...

همونا هم گیرشون بیفتن پوستشون میکنن!!

میگم طرف عرکس ایرانی داشتن مث برده دو سه تا تو حیاطشون نمیدونی چ برخوردی داشتن باهاشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهای کسایی که دفاع میکنید ازشون 

همینا اگه طالبان به ایران حمله کنه میرن میشن نیروی طالبان و دونه به دونه ایرانیارو بدبخت میکنن و ایرانو میگیرن

فکر نکنید اونا مثل شما دل رحمن 

فقط به فکر خودشونن

__کوف_بور__
شنیدم میگن تبریزیا از افغانیا خوششون نمیاد

مگه شهرهای دیگه خوششون میاد؟

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
2731
خوب چرا نگهشون داشتید بیرونشون کنید یعنی چی محصول باغ خودتون رو نمی ذارن بچینید  دیگه اینجا م ...

چند بار بیرون کردیم دوباره کلی التماس کردن اوضاع خوبی ندارن .شوهرم گفت گناه دارن با بچه آواره بشن یه جایی پیداکنن بعد...

بعد تو اون اتاق کوچیک کسی نمیاد واسه نگهبانی یا مجرد میاد که شوهرم اصلا قبول نمیکنه چون قبلا چندبار اورده بیرون کرده،، باز اینا خانواده ان ....

نه مثلا بی اجازه میرن خودشون برمیدارن ، یا مثلا ما یه وقت ها بریم سبزی یا چیزی دیگه بچینیم، سریع هی میان بچه هاش که مثلا هرچی داریم به اونا هم بدیم، ، خیلی پر رو ان....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
یعنی بزور میبرن و تجاوز😐😐 شنیدم زن ایرانی هم.میگیرن پوستش هم.میکنن گاهی میکنن کلفت خودشون دیدم یک ...

بله اتفاقا مشکل از خود ایرانی ها هم هست که بهشون بال و پر میدن. نمیبینین همینجا چقدر بعضی سنگشونو به سینه میزنن‌ با این که میدونن بحث اصلا عقیدتی و نژادی نیست. افغانستان یه زمانی جزو خود ایران بوده اوین دو  از هم جدا نیستن ولی تا یه حدی بابا. الان گوشه گوشه ی خیابونا هستن ادم خوف میکنه .بله ایرانی قاتل هم هست ایرانی متجاوز هم هست ولی تا حالا اینقدری که از قتل و جنایت این قوم شنیدم تو ایرانی ها نشنیدم 

2738
چ قشنگ بوده کارشون ادم خجالت میکشه از رفتار بعضیا

خیلی زیاد،ارزش مادی بنزین نهایتش سه هزارتومن بود اماکاری که کرردن ارزشش از میلیاردها تومن بالاتربود،اون لحظه میخواستم گریه کنم انقدر که باصداقت رفتارکردن،البته شهرغریب بودیم و توقع کمک از هموطن بیشتربود تاافغان یا ملیت دیگه🙁

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
یعنی من برام سواله اگر همین مسایل از سمت مثلا چارتا اروپایی بود، بازم واکنش ما همین بود؟؟؟ یا کارشو ...

اگه اوناام میومدن کشورمونو ناامن میکردن بله میگفتیم🙂 خوب ام توی افغانیا هست ولی امار نشون میده شرشون بیشتر از خیرشونه امیدوارم زودتر برن کشور خودشون و به کشور خودشون وفادار بمونن 🤲

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک