2733
2739
عنوان

بچه شیر میدم چرا اینجور شده

217 بازدید | 21 پست

شیر خودمو میدم پسرم ۵ ماهشه ۲ ماهه سینه چپم نوکش یه نقطه سفید شده وقتی مک میزنه درد میگیره کرم هیدرودرم زدم شیر خودمو زدم بازم همونه فکر کنم پسرم نوکش کامل نگرفته زخم شده حالا چون هی میخوره خوب نمیشه نمیدونم چه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دردش تحمل من یه مدت بخوره خوب میشه وگرنه هی ندی بخاطر دردش هم مدل سینه ات تا ب تا میشه، هم شیر اون سینه ات خشک میشه

من بهترینم این رو قبل از اینکه متوجه بشم بهترینم گفته بود 😎 

هردفعه رابط سینه بزن. بعد هرشیردهی با آب خالی بشورش و خشک کن و پماد بزن. من پلاستیک کوچولو چیده بود پماد میزدم و پلاستیک میذاشتم. بعد شیردهی دوباره همین کارا رو تکرار میکردم. مهم ترین چیز اینه که کل هاله سینه بره توی دهنش. نوکشو نخوره. برای خود بچه هم خوبه که کل سینه را کامل توی دهنش بگیره

2738
دردش تحمل من یه مدت بخوره خوب میشه وگرنه هی ندی بخاطر دردش هم مدل سینه ات تا ب تا میشه، هم شیر اون س ...

میدم بخوره تحمل میکنم میترسم عفونت باشه براش بد باشه یه حالت زرد و سفید داره هرچند که دوماهه دادم

هردفعه رابط سینه بزن. بعد هرشیردهی با آب خالی بشورش و خشک کن و پماد بزن. من پلاستیک کوچولو چیده بود ...

رابط همون پده؟الان عفونت اگه باشه دادم بهش خورده بد نیست براش؟

2706