2737
2739

سلام جماعت،من یه ترم اولی خواهم بود اگر خدا بخواهد...🤲😇

میشه هررر گونه نصیحتی به ذهنتون میرسه بگید؟🥸🤙

اعم از سوتی دادن.نحوه درس خوندن.کار کردن و دخل و خرجای دانشجویی و...🤌😌

خوشحال میشم نظر بدید.😍❤

چون من تجربه ای ندارم و دانشجو هم اطرافم نیست🤦‍♀️👀.راستی چطور سروتیپی باید داشت عایا؟

من تا ابان سال دیگه به ارزوم میرسم.تا۱۴۰۲/۰۸/۲۴✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرتب و آراسته باش و ب خودت برس ترم اول هرجوری که باشی تا ترم اخر با اونجوری میبیننت 

من به جای همه برای اون لبخند هایی که خیلی وقتا از روی قوی بودن زدی بهت میگم : تو بینظیری.... این قوی بودن کار هرکسی نیست 🌻🌼🤍
ترم اول رل نزن😂

اره همه میگنا.چرا اخه؟حالا من که اصن بلد نیستم از اینکارا.ولی علتش چیه

من تا ابان سال دیگه به ارزوم میرسم.تا۱۴۰۲/۰۸/۲۴✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.

😂😂خیلی بده 

من به جای همه برای اون لبخند هایی که خیلی وقتا از روی قوی بودن زدی بهت میگم : تو بینظیری.... این قوی بودن کار هرکسی نیست 🌻🌼🤍
2738
فعلا رل نزن از همین اول خوب درس بخون وگرنه نمیتونی جمعش کنی

مرسی عزیزم.

برای اینکه اگه بعدش سر یه مسئله ای بهم بزنین باید تا کلی وقت طرفو سر کلاسو ببینی و رو در رو شین 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 

یاد میگیری کم کم ولی رل نزن بعدیا همیشه بهترن

ببین با سه دسته پسر سعی کن رل نزنی

پسر همسایه 

پسر فامیل

پسر توی دانشگاه 😭😂

خودم انجام دادم نتیجش این شد همه عالم و ادم فهمیدن

ی سریا حرف ساختن تهشم خراب شد

لبخند میزنیم و میگیم چیزی نیست چون فک میکنیم اینجوری بهتره
ممکنه لوس بازی دربیارن و ندن؟

اره ممکنه ولی تو با یکیشون دوست شو میدن

مرتب و آراسته باش و ب خودت برس ترم اول هرجوری که باشی تا ترم اخر با اونجوری میبیننت 

درسته متوجهم.خیلی منطقی بود.ممنونم

2706