2737
2739
یه ماشین داره .خودش معلمه .منم شاغلم البته . ولی خب مستاجر شدن دردسری داره واس خودش

هنون قسمت مستاجری سخته .

رهن ۱۰۰ میلیون ماهی ۳ یا ۴ تومن کرایه ‌

سر سال نشده باید پاشی بری جای دیگه .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شوهره من کارمنده من خودم خانه دار..

حقوقش تازه شده ۱۰ تومن..

بد نیست میگذره دیگه.

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
2740

۶ تومن میگیره 

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞
من شوهرم کارمنده، با پس انداز و وام و صرفه جویی فراوان تونستیم بعد ۵ سال زندگی مشترک،یه خونه ی سه می ...

جطوری با حقوق ۷تومنی و ووام ۳میلیاترد خونه خریدید

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706