2733
2739
عنوان

مشاور کنکور تجربی

146 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه 

اگه سوالی دارین در مورد کنکور (مشاوره کنکور نه انتخاب رشته )

همینجا بپرسین اگه بتونم حتما جواب میدم 😊 🙌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم درمورد رشته داروسازی و پزشکی و دندون هم میتونید تا حدودی راهنمایی کنید اینکه هر کدوم چه مزایا ...

و وااااقعا باید با توجه به شخصیت خودت انتخاب کنی مثلا من اصلا به دندان و دارو علاقه نداشتم حتی وقتی بهم مزایا این رشته ها رو میگفتن

و وااااقعا باید با توجه به شخصیت خودت انتخاب کنی مثلا من اصلا به دندان و دارو علاقه نداشتم حتی وقتی ...

برای کسی که به کارای پوست و مو و محصولات پوستی علاقه داره ترجیح تون بین پزشکی و دارو کدومه ممنون میشم راهنمایی کنید 🌸

2740
راضی هستید گلم  من با چندتا دانشجوی پزشکی صحبت کردم دندون رو اکثرا پیشنهاد میکردن و میگفتن از ...

خب علاقه خودت بیشتر به چیه؟ رشته پزشکی خیلی سخت و سنگینه و واقعا باید بهش علاقه داشته باشی تا بتونی از پسش بر بیای

برای کسی که به کارای پوست و مو و محصولات پوستی علاقه داره ترجیح تون بین پزشکی و دارو کدومه ممنون میش ...

پزشکی خیلی سنگین تره به نظرم از طرفی شیفت شب داره ، کشیک داره ، مگر اینکه همه اینا رو بگذرونی و به تخصص پوست و مو برسی