2752
2734
اسی ناراحت نباش یکم گریه کن ولی بخودت بیا دوباره شروع کن.اینبار قوی تر از قبل حداقل دیگه تجربه دا ...

منم با۵هزار ۳۰۰ قبول نشدم

بحدی ناراحتم که سرم داره میترکه

از خدا گله میکنم فقط

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم با۵هزار ۳۰۰ قبول نشدم بحدی ناراحتم که سرم داره میترکه از خدا گله میکنم فقط

منم بحدی چله برداشتم که نگو

منم گله دارم

ولی الان دوباره میخوام با قدرت شروع کنم💪💪💪

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
استخدامی افسردت میکنه،انقدر که گزینش به نحوه ر یدن هم نظر میده،باید مشت مشت قرص اعصاب و روان بخوری،ن ...

وای چه ربطی داره اینا چیه بهش میگی مام استخدام شدیم .افسرده چرا باید بشه

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2731
استخدامی افسردت میکنه،انقدر که گزینش به نحوه ر یدن هم نظر میده،باید مشت مشت قرص اعصاب و روان بخوری،ن ...

جانا سخن از زبان ما می گویی....هعیییی همه ی این بلاها و سرم آوردن خدا ازشون نگذره

وای دارم دیونه میشم هیچ کاری نیست هیچ کاری ..کاش دانشگاه نمی رفتم کاش وقتمو تلف نمی کردم ..بخدا اعصا ...

دلنشگاه جایی هست که رویاهای خشگل میفروشن ولی در نهایت یه سرابه که عمر جوون ها رو به باد میدن

امروز با۵سال سابقه بلند. میگم کاش پرستاری قبول نمیشدم و استخدام نمیشدم

چرا سختیش چیه که خستت کرده؟

منی که دانشجوی پرستاری بودمو همسرم اجازه نداد بخونم 💔

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
سال بعد حتماً قبول میشی. فقط کم نیار و دوباره بلند شو. بومی بودی؟

بومی بودم خوب رشته م عربی خیییلی کم درخواست میدن برا این رشته اصلا بعد ۸سال یه نفر برا منطقه ما درخواست دادن

بومی بودم خوب رشته م عربی خیییلی کم درخواست میدن برا این رشته اصلا بعد ۸سال یه نفر برا منطقه ما درخو ...

اگر سال بعد شهر خودت نخواستن سیستان و بلوچستان شرکت کن.

منم پارسال بلوچستان شرکت کردم ولی مصاحبه رد شدم. امسال شهر خودمون بعد از ۱۵ سال نیرو میخواست، قبول شدم.

اخ نگو.چقد گله و نذر و نیاز داشتم😭 اموزگاری بودین؟

آره

من یکی از شهرستانهای استان فارس بودم

نمره علمی ۵۴.۲۴ شده بود

نمره کل نهایی ۵۹۸۱

😔😔😔

من دوتا کتاب که نداشتم.فقط هم مدرسان خوندم

ولی الان از اونی که قبول شده پرسیدم.میگه من جزوه داشتم

حدود ۹۰۰ دادا جزوه خریده

من بدون این چیزا قبول شده بودم

ولی نمره علمی اون ۱۲ نمره از من بیشتر بود

منم میخوام جزوه بخرم

کتابای مدرسان روهم میفروشم

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
حالم خیلی بده خدا خودس میدونم چقد به این شغل نیاز داشتم

میدونم عزیزم ناراحتی هم داره ولی جا نزن و دوباره چند روز دیگه ک سرحال شدی شروع کن ب خوندن حتما موفق میشی

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳