2733
2739
کاملا درسته و متاسفانه اصلا جوونهای ما به این مسأله دقت ندارن و عمرشون رو به باد میدن خانواده ها هم ...

موقع جوونی با ذوق فکر میکنی برم  برم دانشگاه تموم شم بیام استخدام بشم ولی بعد میفهمی هیچ خبری نیست افسوس 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موقع جوونی با ذوق فکر میکنی برم  برم دانشگاه تموم شم بیام استخدام بشم ولی بعد میفهمی هیچ خبری ن ...

من دو بار تا مرز استخدام  رفته بودم که حقم رو خوردن دادن به یکی دیگه دفعه دومی آنقدر بهم شوک وارد شد تا چند ماه پریود نمی‌شدم 

من دو بار تا مرز استخدام  رفته بودم که حقم رو خوردن دادن به یکی دیگه دفعه دومی آنقدر بهم شوک وا ...

خیلی سخته آدم بعد این همه درس خوندن دستش جایی بند نشه 

منم شبا چند بار از خواب میپرم و یاد تلاش های ب فایده و بیکاریم میفتم و خیلی ناراحت میشم 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2731
خیلی سخته آدم بعد این همه درس خوندن دستش جایی بند نشه  منم شبا چند بار از خواب میپرم و یاد تلا ...

فقط میگم اگه خدایی و آخرتی وجود داره نمی‌گذرم ازشون اگه وجود نداره که ناز شستشون دررفتن که به نظر میاد گزینه دوم محتمل تره چون هر کی رو میبینم با پارتی رفته سرکار عشق دنیارو می کنه و همش در حال پیشرفته .هر روز مطمئن تر میشم که عدالتی وجود نداره

استارتر فدا سرت پاشو برا سال بعد تلاش کن الان شما منابع رو خوندین و از بقیه خیلی جلوترین. انشاالله س ...

عزیزم دردم اینه معلوم نیس برا سال بعد رشته م رو بخان شانسم رشته م عربی هستش خیلی کم اعلام نیاز میگنن و گرته دردی نداشتم 

عزیزم دردم اینه معلوم نیس برا سال بعد رشته م رو بخان شانسم رشته م عربی هستش خیلی کم اعلام نیاز میگنن ...

من دقت کردم هر کسی تو دور و اطرافم موفق شده مثبت نگر بوده و سریع ناامید نشده.‌ 

عزیزم توکل کن و امیدت به خدا باشه. 

2740
 روانشناسی

عزیزم میشه درخواست دوستیمون قبول کنی ......منم رشته م روانشناسی ه 

اگه امکانش هس راهنماییم کن چه جوری قبول شم تو آزمون...

تا به حال آزمون ندادم ....کدوم‌منابع و چیاروبخونم؟ 

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
عزیزم میشه درخواست دوستیمون قبول کنی ......منم رشته م روانشناسی ه  اگه امکانش هس راهنماییم کن ...

سلام

منابع که تو دفترچه نوشته

دفترچه رو از سایت سنجش دانلود کن

نوشته

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.