2737
2739
عنوان

دوستاااااان💔😔

105 بازدید | 19 پست

حالم بده...خسته شدم اینهمه زور میزنم...ادم منفی باف نیستم ولی شرایط جوریه که نمیتونم از زندگیم لذت ببرم..تابستان نصفش گذشت حتی بیشتر..الکی وقتمو تلف کردم ..کلی برنامه ریزی کردم ولی نمیشه..هی زور میزنه..هی باید صبر کرد تا کی؟؟؟💔

شاید سال سومه که درتلاشم وزنمو کم کنم..چندبار تلاش کردم نشد..

میخواستم کسب و کار کوچیک راه‌اندازی کنم از اول تابستان تا الان نشد..

میخواستم جایی کار کنم..نمیدونم کجا...

کنکور سال سوم دادم..نتیجش مطابق میلم نیس.!

میخوام یه دستاوردی داشته باشم تو زندگیم نمیدونم چکار کنم؟؟!💔😔

امسالم ۲۱ سال میشم دلم مبخواد هرچه زودتر مستقل بشم🥺

لطفا اگه کسی خوند یه حرفی بزنه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه چیز با صبر،تلاش و حوصله حل میشه دو سال دیگه خودتو تو بهتری جا میبینی من حس ششم قویه😉

مشکلم همینه صبر و حوصله ندارم میخواگ همین الان اتفاق بیفته🤦‍♀️

من هم 21 سالم سال اول کنکور دادم قبول نشدم تصمیم گرفتم امسال بدون کنکور برم دانشگاه در کنارش زبان ترکیم رو کامل کنم توهم تو هرکاری که استعداد داری مثل خیاطی آرایشگری عکاسی میتونه کنار درس مشغول به کار بشی در رابطه با وزن هم  من دو سال پیش ۲۰ کیلو با کالری شماری کم کردم

۲۱ سالگی سن قشنگیه، قدرشو بدون، این رو کسی داره بهت میگه که ۳۶ سالشه، واسه کنکور عجله نکن، خیلی ها میرن دانشگاه بعد ۴ یا ۵ سال بیکار برمیگردن میشینن گوشه خونه، عجله نکن، سن فرهنگیان تا ۲۴ سالگیه، اگه بتونی قبول بشی،با یه تیر دو نشون زدی هم رفتی دانشگاه هم رفتی سرکار

مشکلم همینه صبر و حوصله ندارم میخواگ همین الان اتفاق بیفته🤦‍♀️

اشکالی نداره عزیززمم

خب پس تلاشتو دو برابر کن

اگه نشد🤔؟

۱۰۰۰ برابرش کن

مهم اینه ی روزی ب بهترین نقطه میرسی♥️

2738
من هم 21 سالم سال اول کنکور دادم قبول نشدم تصمیم گرفتم امسال بدون کنکور برم دانشگاه در کنارش زبان تر ...

همیتو میخوام شروع کنم ولی من میخوام خودم پولام رو جمع کنم (البته با کار کردن) و کم کم  کارامو رو شروع کنم و دوره یا کلاسا رو ثبت نام کنم...مشکلم پول هس..انشالا که حل بشه..وزنت چند الان ؟ با قدت؟ تو چند ماه کم کردی؟

۲۱ سالگی سن قشنگیه، قدرشو بدون، این رو کسی داره بهت میگه که ۳۶ سالشه، واسه کنکور عجله نکن، خیلی ها م ...

میدونم سن جوانی و قشنگه🥺 ولی خب از یه سری موارد زود حالم بد میشع...فرهنگیان فقط اموزش ابتدایی مجازم که علاقه ندارم بهش ...💔

میدونم سن جوانی و قشنگه🥺 ولی خب از یه سری موارد زود حالم بد میشع...فرهنگیان فقط اموزش ابتدایی مجازم ...

باور کن عاقبت خیلی رشته ها بیکاریه، حالا نمیدونم اگه واقعا بهش علاقه نداری که نمیشه کاریش کرد ولی شاید بعدا پشیمون بشی

وزن قبلت چن بود؟؟ تو چن ماه تونستی کم کنی؟ من قدم ۱۶۲ و وزنم ۷۳ میخوام به ۶۰ برسونمش اگه شد به ۵۷ ی ...

80توی یه ماه چهار دوتا چهار کیلو برنامه بشقاب یا کرفس رو دانلود کن باهاش کالری شماری کن در کنارش هم هر ورزشی که راحت تری انجام بدم

2706