2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعااااا؟؟؟؟ اونروز یکی از فامیلا بهم گفت😶

البته متاسفانه از وقتی پشه میگه افتاده تو سرزبونها و بعضیا بی منظور میگن

مثل اصطلاحهای دیگه که با دیدم فیلم ها سر زبونها میوفته

آفرین تا میتونید لایک کنید.امضا قبلیم نوشتم ممنون میشم لایک نکنین کسی گوش نداد گفتم برعکس بگم شاید اثر کنه😁
خاک تو سرش .تو چی گفتی؟خیلی حرف بدیه یکم فکر کن من دیگه نمیگم منظورش چیه

گلم جناییش نکن

این اسم عروسک پشه است تو برنامه ی مهمونی

الان این تیکه معروف شده

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
من هیچی نگفتم چون نفهمیدم چی میگه بعد پرسید مهمونی رو دیدی گفتم نه 

خب این یعنی با منظور بدی نگفته خواسته ادای پشه رو دربیاره 

یه هدف خیلیییی بزرگ دارم برام دعا کنید عشقا💞
2740
یا خدااااا یا خدااااا من با این سن و سال تازه فهمیدم یا خداااا این چه سمی بود 😳

منم تازه فهمیدم دارم از سنم خجالت میکشم چندساله ازدواج کردم هنوز نمیدونستم 

فردا ب شوهرم بگم ببینم میدونه اگ میدونست اتیشش بزنم🤣🤣

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
یا خدااااا یا خدااااا من با این سن و سال تازه فهمیدم یا خداااا این چه سمی بود 😳

با کاپ کیک عصبانی نسبتی داری؟؟😅😁

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
واقعااااا؟؟؟؟ اونروز یکی از فامیلا بهم گفت😶

معنی قشنگی نداره 

یعنی امشب رو با من سحر کن مثلا 😐

دیدیش راتو کج کن خطرناکه طرف 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706