2737
2734
عنوان

خیلی خیلی ناراحتم😒

164 بازدید | 13 پست

اصلا به خودم نمیرسیم😒

تا بچه ی 2ساله هم میتونه منو گول بزنه😒

دلم میخاد شیک باشم تک باشم یکم غرور داشته باشم اصلا نمیشه همون خری هستم که هستم😔😭

احساس میکنم خیلی عقب موندم عقب از همه چی از زندگی و...😔😔

دلم یه تغییر خیلی خوب میخاد ولی نمیشه که نمیشه

😔

کاش تو این‌دنیای کوفتی نمی اومدم

بی شرف بی وجدان.... دل وپای تو بسامه... الان مسم داغانم حالم توواو خراوه 😔این تیکر بارداری هم گذاشتم برای بارداری نیس تیکر رسیدن به آرزوهامه😕واس رسیدن به آرزوهام یه‌صلوات میفرستی؟
چند سالته

۲۲😒

بی شرف بی وجدان.... دل وپای تو بسامه... الان مسم داغانم حالم توواو خراوه 😔این تیکر بارداری هم گذاشتم برای بارداری نیس تیکر رسیدن به آرزوهامه😕واس رسیدن به آرزوهام یه‌صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اهل عزا اسلام 😂

هعیی تف بچه ی دوساله از من شیک تره وبهتره

2738
مثل من 🙂

بخدا بچه ی دوساله از من سر زبون دار تر وبهتره همش سرکوفت همش تف

چند سالته چته بیا پی حرف بزنیم 

۲۲😒

اموزش ببین

با پول کم هم میشه به ادم به خودش برسه 

سنجیده رفتار کن

هر روز به خودت بگو خبلی قشنگی 

روی رفتارت کار کن

قبل صحبت کردن فک کن به عاقبتش 

وسط گریه وسط تک تک مشکلاتم وسط تک تک ناراحتیام وقتی بهت فکر کردم ناخوداگاه لبخند اومده رو لبم 🙂و ،وقتی میخندی انگار من هیچی کم ندارم🙂خدایا مهربونم خودت از دلم خبر داری منو به حاجت قلبیم برسون                                                      میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺🥰