2733
2739

اگه دوست داری بیار

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چی دلت میخواد انجام بده اگر از نظر عقلی رشد داری انجامش بده نترس 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️
2728

منم ۲۲ سالمه الان نزدیک ۶ ماهه ازدواج کردم بچه هم دوس داریم من و شوهرم 

هی میگفتم زوده یا نه مردم چی میگن فلان و اینا که شوهرم گفت به مردم ربطی نداره این فکرارو بنداز دور 

الانم دارم واسه اقدام اماده میشم

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  
فامیلمون بیست و یک سالش دوتا دختر داره

عزیزم ☺️

خداحفظشون کنه 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️
2738
هر چی دلت میخواد انجام بده اگر از نظر عقلی رشد داری انجامش بده نترس 

از نظر مالی عاطفی و روحی هردومون کاملیم ولی فقط همون ترس ملت و پشت سر گوییشون اذیتم می‌کنه🥲

من ۲۰ سالمه دخترم تازه به دنیا اومده حسش فوق العادس واقعا عاشقشم

اینقدر با مزه و خوشگله دلم میخواد قورتش بدم

حتما بیار پشیمون نمیشی سخته ولی شیرینیش هزاران برابر بیشتر از سختیشع

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕
منم ۲۲ سالمه الان نزدیک ۶ ماهه ازدواج کردم بچه هم دوس داریم من و شوهرم  هی میگفتم زوده یا نه م ...

شوهر منم میگه بیخیال مردم من دیوونه اقدام کردیم قرص خوردم پارسال الان کلی پشیمونم 😓😓😓😓

از نظر مالی عاطفی و روحی هردومون کاملیم ولی فقط همون ترس ملت و پشت سر گوییشون اذیتم می‌کنه🥲

حرف همیشه هست بیاری حرف هست نیاری بازم هست پس تو زندگیت به حرف مردم توجه نکن استغفرالله خاک به دهنم مردم پشت خداهم حرف میزنن پس توجه نکن عزیزم 

2706