2737
2734
عنوان

کدوم قشنگ تره

109 بازدید | 13 پست

میخوام برم سینما

تمساح خونی قشنگ تره. یا بی بدن؟؟

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواب

حالم خوب نیست میخواستم. برم وقت بگذرونم. خوب بشم

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
هیچکدوم به جاش یه فیلم خوب دانلود کن خوراکی بخر و تو خونه ببین

حالم خوب نیست میخوام برم بیرون

2740
بی بدن جریان غزاله و آرمانه غمگینه

جریانشون رو نمیدونم. نشنیدم. تابحال

حالم خوب نیست میخواستم. برم وقت بگذرونم. خوب بشم

ازخستگیه

بخواب

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
جریانشون رو نمیدونم. نشنیدم. تابحال

پسره دوست دخترشو می‌کشه 

جسدش هم پیدا نمیشه هیچوقت 

بعد چندسال هم پسره اعدام میشه 

براساس واقعیته

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
پسره دوست دخترشو می‌کشه  جسدش هم پیدا نمیشه هیچوقت  بعد چندسال هم پسره اعدام میشه  ...

ای وای من