2737
2739
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24187 بازدید | 296 پست
ی همسایم با دوست پسرش ازدواج کرد تو پارک آشنا شده بودن همچیش خوب بودن ی بچم داشتن  ولی علنی ب ز ...

بخدا ازدواج دوستی ۹۰ درصد جاها اون جودی هست زنه اعتراضه هم کنه میگه خودت خواستی دیدم میگم من ازدواج با عقل رو می پسندم پسره خودش دختره رو ببین بدونه واسطه بعدش بیاد خواستگاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری فهمیدی..به زنش بگو

حالافک کن گف چ میش

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن
2738
بیشتر چت میکردیم قرارم میذاشتیم اما ی روز یا دو روز تو هفته

من اگه جای اون خانم بودم هیچ وقت نمیبخشیدمت

شوهرش بره به جهنم

ولی با وجود اینکه فهمیدی زن داره داری میگی عاشقشم چجوری فراموشش کنم؟! پس خودتم نخواستی که بفهمی زن داره

سعی کن خودتو اصلاح کنی

من حسم میگه الکی هستش تاپیکت بچه کوچولو برو شیرتو بخور 🤫

چندتا نظر اینجوری دیدم جواب ندادم میدونم مجازی و چیزی که زیاده دروغ و داستان نویسی اما میدونی من الان واقعا کسیو نداشتم حالم بد و واقعا نظرات بعضیا خیلی خوب بود و فقط میتونم براشون دعا کنم ی چیزایی تو زندگی پیش میاد حتی اگه برای خود آدمم بگن آدم باور نمیکنه همچین چیزی براش پیش بیاد شما هم حق داری

دوستان کاری ب اسی ندارم ک راسته یا دروغ ولی هستن مردایی ک زن صیغه میکنن حتی ازش بچه دارن بعدهااااااا ...

بقیه رو نمیدونم ولی مطمئن باش زنشون میدونن ولی چاره ای ندارن و سکوت میکنن و تظاهر به ندانستن میکنن. مثل خاله بدبخت خودم 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
خیلی دوسش دارم😭😭😭 ۱۹ سالمه

چه سن خوبی 😊 بهترین روزای زندگیته با حسرت و ناراحتی خرابشون نکن درد و غصه تو تو دنیا هیچ جیزی رو عوض نمیکنه بخدا. امیدوارم یه روزی شمام‌ که شد۳۰ سالت همینارو به یه دختر ۱۹ ساله ناراحت بگی که بیخیال میگذره یه تجربه داشتم مثل تو که با قدرت ازش رد شدم 

میخواد ازت سواستفاده کنه عاشق شدن دررکار نیست مطمعن باش میخواد تمام تلاشش رو بکنه

اگر قصدش بد هم نباشه خوب هم نیست 

اره می‌دونم اصلا عشقی وجود ندارد 

عشق واقعی اونی هست که از آدم تصویر قشنگی بسازه ن تصویر ی فرد خیانت کار ..

من همش اینو ب خودم می‌گفتم تا آرومتر بشم و حس وابستگیم بهش کمرنگ  بشه 

البته ک کن اونموقع مثل الان نبودم ک خودم مشاور باشم 

اونوقت من نیازمندتربن بودم ک یکی بیاد حرفامو بشنوه اما فهمیدم کسی نیس جز خودم نجاتگر خودم بشم و شدم 

خداروشکر الان ب جای رسیدم ک بقیه مشاوره میدم و هم راستای حِرفه و آرزوهام هستم

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️
خانوادت پشتت نبودن.خودت نمیتونستی کاری کنی؟!! یه عمری با یه حیوون سر کردی؟!! خودت میرفتی بهزیستی میر ...

خبر نداری  یبار ۸ماهه باردار بودم کتکم زد رفت خونه مامانش گفت برگردم بازم میزنمت فرار کردم رفتم دم خونه بابام .بابام دهن بین بود مامانم راهم نمی‌داد ماستمالی می‌کرد کارای شوهرمو .۱۹سالم بود رفتم حرم موندم یادم اومد شناسنامه برنداشتم میخاستم فرار کنم برم شهر دیگ .دیدم نمیشه بچم تو شکممه.صبح زنگیدم ب خونه مامانم گفت وای نگرانت شدیم و فلان بیا غذا بخور فریبم داد کشوند خونشون رفتم تو در روم بست بابام پر کرده بود صداش کرد اومد اونم زبرمشت لگدم گرفت گفت بکشش پدری اعدام نمیشی .💔💔💔منم جمع شده بودم  ب شکمم نخوره یهو یادش اومد گفت بچش میمیره نزن بزار دنیا بیاد بعد بکشش دیگ من از وحشت بابام با همون شوهر خراب موندم تا دخترم دوساله شد بابام مرد سال بعدش رفتم دنبال طلاق .باژ مامانم داداشم یاد داد منو چاقو بزنه میوه خوری .شانسم اون ۱۴سالش بود ترسید نزد پارسالم کرونا داشتم داداشم پرکرد منو زد با مشت

دارم پول جمع میکنم از اینجا برم قطع رابطه کنم با مامانم 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2706