2733
2734
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24199 بازدید | 296 پست

اسی با اجازه....  دوستان گروه مذهبی مخصوص بانوان داریم هر کسی دوست داشت عضو بشه. یا علی❤

https://chat.whatsapp.com/Bg31kVsyQUMEGHsPRemJzX

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

منم با پسری بودم بعد ۳ روز بم گف متاهله، من بخاطر زنش کات کردم، گفتم اگ بودن من باعث سرد شدن زندگیشون بشه این بلا سر زندگی خودمم میاد براهمین سیمکارتمو شکستم و یه سیمکارت جدید گرفتم، الانم ازش خبر ندارم برامم مهم نیس چون بهترین کار همین بود

🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن گور پدرش . احتمالا راست نیست ولی همچین کثافتی در شان تو نیست

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
سلام عزیزم.  میبخشید راجع به امضا تون، سوره تکویر رو تا چند روز باید بخونیم؟

سلام حداقل سه بار روز سه بار شب با صدای نسبتا بلند  حداقل چهل روز تا دوماه انشالله نتیجش دیدین ادامه بدین سوره راحت و کوتاهیه در اتاق ها باز باشه صدا برسه

سوره تکویر برای چشم زخم و سحر سه بار شب سه بار روز با صدای بلند 
بچه ها حالا من چیکار کنم😭😭😭😭 چجوری اون همه خاطره رو فراموش کنم آخهههه مگه میشه چرا من انقد بدبخت ...

اون برگشته پیش زنش ولی اون زن بیشتر از تو شکسته. تو بایذ خوشحالم باشی فراموش کردن سخته ولی عذاب اون زن هر لحظه بیشتر میشه. خدا رو شکر کن و بچسب به زندگیت 

ببخشید من که باورم نشد. مطمعن هستم که یه فیلمی برات بازی کرده که مجبور بشی بری خودت. ببین ما خودمون ...

دقیقاها اون دختره رو با پول خریده شاید هم میخواد اون رو خرکنه از شره این هم راحت شه بایک تیردونشان

2740
اون برگشته پیش زنش ولی اون زن بیشتر از تو شکسته. تو بایذ خوشحالم باشی فراموش کردن سخته ولی عذاب اون ...

زنی در کار نیست اون پسره مجرد هست ولی استارت رو نمیخواد چونکه خودم تجربه دوستی داشتن۵

شاید خواهرش بوده شاید دخترخاله ای چیزی بوده بهش گفته بیا باهم این دختره رو دک کنیم.البته ببخشیدا استارتر..در کل ارزش نداره قضیه هر چی بوده.سیفون و بکش رو خودش و خاطراتش‌

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706