2410
2713
عنوان

بچه ها از کجا سریع بفهمم جنسیت نینی تو یازده هفته چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 3836 بازدید | 275 پست
یعنی همشون اشتباه بووو وای تست ابن سینا رومیگی ک درست بود منم انجام  

یه سوزن پلاک و زنجیر میگیری رو‌نبض دست چپت صبر می کنی اول از حرکت که ایستاد بعد نگاه کن عمودی بره در راستای انگشت دست و آرنج میگن پسره بعدش اگه افقی بری دختره و همین طور به ترتیب برای من که دوتا دختر دارم و یه پسر 

اول افقی رفت بعد دایره چرخید(دایره جنسیت رو نمیگه فقط فاصله میندازه بین بچه ها)بعدش دوباره افقی رفت بعدش دایره چرخید بعدش عمودی.رفت

چگونه می توانم عاشق مادرم نباشم،وقتی که او...من را اول در بدنش،بعد در بازوانش،و بعد یک عمر در قلبش حمل کرد    
برای سومی ؟  نه این و نمیتونم متأسفانه  به ترشی جات میل داری یا شیرینی جات ؟ خیلی وقت ه ...

میل به هیچی کلا خنثی باورت میشه فقط با سرم زندم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نداشتی واضحتره😐

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤
2720
از مامانم یه دختر دوتا پسر اونا ک سقط شدن نمیدونم خودمم یه دختر دارم

اولی دختره دوتای بعدی پسر ؟

اگه به این ترتیب باشه 

بعدی پسر میشه 💙

البته اگه اون سقط ها بعد این سه تا بوده باشه 

🦋✨💙 succes is a journey . Not a destination 💙✨🦋
2714
یعنی واضح نبود

نه😅😅

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤
2706