2703
2553

امروز ی خانمه ب مادرشوهرم زنگ زدو یکم که صحبت هاشون تموم شد گفت معلوم نشده جنسیت چیه گفت برا عروسم پسره من خوشحال شدم برا عروسش ولی برا کنجکاوی زنه نه کاش بچع من تو درجه اول سالم باشه اگه مصلحت بود منم بچم پسر باشه بخدا بعضی هاتون میاین میگین دخترو پسر فرق نداره لابد داره ک میگن بخدا شبا خواب میبینم یکی میگه پسره مطمئن باش نمیدونم تا کجا میخوایم پیش بریممم یا هر کی میبینه میگع دختر نیار نمیخوایم بچه ها حالا چجوری زود بفهممم با چه روشی

میخوام اینو بدونی بدتو کسی نمیگیره جاتووو 🤫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
علائم چی بود 

دختر یا پسر ربطی ب علائم ندارع

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔

ببین از دور کسی که زندگی تو رو میبینه 

میگه دختر هم داره پسر هم داره 

ولی برای تو فرق نداره دختره یا پسر 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

واییی من بدم میاد از اونایی که پسر پسر میکنن که چی مثلا دختر چشه مگه والا

هیچ فرقی نمیکنن مهم اینه سالم باشن

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و بابایی واسه گرفتن دستای خیلییی کوشولوت لحظه شماری میکنیم...🥹💞
2714
واییی من بدم میاد از اونایی که پسر پسر میکنن که چی مثلا دختر چشه مگه والا هیچ فرقی نمیکنن مهم اینه ...

بخدا شبا توهم میزنممم دیگه سر حرف هاشون 

میخوام اینو بدونی بدتو کسی نمیگیره جاتووو 🤫

اصلاااا فکرش نباش خودت رو با فکر و خیال اذیت نکن بچت هر چی باشه سالم باشه عزیزم وقتی دنیا بیاد یه خنده کنه دلت ضعف میره...

واسه تشخیص جنسیت آنتی به بعضی ها میگه ولی صد در صدی نیس ..من برای دخترم و پسرم هر دوش سونو انومالی بهم گفت جنسیت رو .

چگونه می توانم عاشق مادرم نباشم،وقتی که او...من را اول در بدنش،بعد در بازوانش،و بعد یک عمر در قلبش حمل کرد    

ولشون کن اگرم کسی چیزی گفت بگو انگار طرز فکرتون همینجور توی زمان قدیم گیر کرده🥲😂

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و بابایی واسه گرفتن دستای خیلییی کوشولوت لحظه شماری میکنیم...🥹💞

عزیز دلم همسرت هم دوست داره پسر باشه نینی؟

چگونه می توانم عاشق مادرم نباشم،وقتی که او...من را اول در بدنش،بعد در بازوانش،و بعد یک عمر در قلبش حمل کرد    
2706