2737
2734
عنوان

زیر نافت اگه دس میزنی سرده بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 50 پست
یک وکتری گفت که بعد رابطه زناشویی بلافاصله حمام رفتن رحم سرد میکنه باید یک دوساعت بعدش رفت

وا😐چ عجیب

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتما باید نوره باشه؟ من اپیلاسیون میکنم اگه مشکلی داره که دیگه انجام ندم؟

نوره زرنیخ دار طبیعی به گرم شدن رحم و دفع عفونت کمک میکنه که بوش از بقیه کمتره و نهایتا برای مشکل بوش میتونید وقتی دارید میزنید به بدن ، تو همون چنددقیقه شیر آب سرد حمام رو باز بذارید 

2731
درسته حتی میگن زیاد رابطه داشتن هم رحم رو سرد میکنه شنیدم اینو

چه چیزایی آدم میشنوه ها😅مرسی🤗

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

من اینارو از عطاری که چنتا خانوم برای نازایی کمک کرده بود باردار بشن شنیدم

مالیدن روغن سیاه دانه به تخمدان و زیر شکم داخل پریودی

نخوردن مطلقا فست فود و غذاهای بیرونی

دم کرده گیاه پنج انگشت 

خوردن عسل و سیاه دانه صبح ناشتا

حمام نکردن سه روز اول پریودی 

پرهیز از خوردن سردیجات داخل پریودی 

دوری از استرس و اظطراب شدید

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
2738
منم شنیدم از اطراف😅 ایشالا تاپیکم مفید بوده باشه برای هممون

عزیزم منکه ۵ ساله بچه دار نمیشم تازه اینهایی که شما گفتی سرده برا من گرمه . خب باید اول خدا بخواد بعد هردو نفر سنگ تموم بزارن😅

اےدردلم نشستہ💖ازتــــــوکجا گُریــزم؟¿.
عزیزم منکه ۵ ساله بچه دار نمیشم تازه اینهایی که شما گفتی سرده برا من گرمه . خب باید اول خدا بخواد بع ...

خب عزیزم بگرد ببین دقیقا مشکل ازکجاس

مطمئن باش خودت بهتر بدنتو میشناسی

ن ع وظ

پس خودتون مشکلی ندارید

ویتامین سی همراه اب و ویتامین ای همراه غذا روزی یدونه بهش بده تو تمام غذاهات سیر بریز فلفل بریز مخصوصا فلفل سیاه قهوه زیاد بخوره زیاد بخوابه شبا قبل خواب دو حبه سیر خورد کنه بااب بخوره محاله بعد چند ماه جواب نگیری 

2706