2737
2739

باهام خیلی خوبه مجرده و سنش بالاس..

مهربونه همیشه باهام اوکی بوده

اما مشکلش اینجاس ک فک میکنه منو ا دهات اوردن یا نمیدونم شهرکمون بده

چون هر صحبتی درباره شهرمون میشه یجوری میگه ن بابا واس زندگی خوب نیس کی میره اونجا زندگی کنه منم ساکت نمیشماااا میگم والا بهتر اینجاس ک حتی یه مغازه لباس فروشی توش نیس و...ادم رکیم 

اونم میگه باشه اونجا اصلا فلانجاس(جای باکلاسیو نام میبره)

ی چیزی بگید ک بهش بگم دیگه جرعت نکنه پیشم حداقل بگه ک اونجا بده

و واقعا هم جایی ک خودشون زندگی میکنن از یه لحاظی خیلی بدتره و اینم بگم خیلی فیس و افاده میاد حالا برا بقیه بیشتر😑😑

ولی من واقعا بدم میاد یجوری جلو بقیه کوچیک میشم هر چند ک ساکت نمیشم اما ی جواب درس حسابی باشه چ بگم اگه باز گف 

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

بکو مهم اینه ک اینقدر خوب بوده شما از شهر حودتون اومدین دختر از شهر ما گرفتین

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اقاااا شاید نظرش نسبت ب اونجا اونه 

منم یه دوست داشتم از شهرشون شاکی بود همیشه بدشو میگفت این ک توهینی نکرده 😐😐😐ادما اختیار دارن نظرشونو بیان کنن حالا چون شما تو اون منطقه ای ک نمیشه ساکتشه ای بابا 

برا حرص دادن شما میگه یا واقعیته؟ تعصب نداشته باش همون میشه نقطه ضعفت

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2740