2733
2734
عنوان

کی بیداره بیاین درد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 45 پست
ان تی چی😐 بذار حالا یه سونو همینجوری بره..این همه نرفته حالا هم باز میگی دو ماه و نیم دیگه بره؟؟؟

بابا دوتا سونو رفتم...  خودش واسه ۳۰ ام بهم وقت داد برا غربالگری مرحله اول

خدایا تو بساز ....تو بسازی قشنگ تره 💞
ان تی چی😐 بذار حالا یه سونو همینجوری بره..این همه نرفته حالا هم باز میگی دو ماه و نیم دیگه بره؟؟؟

ان تی و دوازده هفته میرن دکتر من که گفت لازم نیست جایی هم زور نمیتونن بگن برو چون غربال اجباری نیست نبایدم اجبار کنن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان هفته ۱۳ ام هنوز

اول روز اخرین پریودت کی بوده؟؟

یدوفولیک و ویتامین دی میخوری؟؟ برو دکتر یا مرکز بهداشت واست سونو بنویسه شاید از ۱۲.۱۳ هفته رد نشده باشی..

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2731
شکمم مثل هر جای دیگه چند تا نبض داره.. همین الان نگاه شکمت کنی هر یک ثانیه یا کمتر در حال تکون خورد ...

دکترم تپش قلب و تشکیل قلب و تایید کرد ولی چون ۷ هفته بودم صدا نداشت...  بعد دیگ گف غربالگری مرحله یک بیا ۳۰ ام

برای چی بیخیال 

هفته 8 باید میرفتی واسه صدای قلب... 

سونو سلامت رفتی؟

12 هفته و 3 روز انجام میشه... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

من سر این یکی هیچ قرص و ویتامین شیمیایی نخوردم فقط گیاهی اهنم ایرون هست خوبه راضیم کلسیمم معجون کلسیم داده تهوعامم باداروهاش خوب شد بیخودی هم نه از دادم تاحالا نه غربال نه سونو الکی فقط یکی برا قلبش پیش دکترم رفتم و انومالی وتعیین جنسیت

ان تی و دوازده هفته میرن دکتر من که گفت لازم نیست جایی هم زور نمیتونن بگن برو چون غربال اجباری نیست ...

شاید رد نشده باشه..شما مختار بودی واسه بچه دوم سومت نری..ایشون میگه اصلا سونو نرفته.حتی اگه دیر شده باشه هم بهتره یه سونو معمولی بده تا بدونه وضعیتش چجوریه! همین الانشم دیر شده باز میگی ۱۸ هفته برو؟فقط جنسیت واستون مهمه!

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2738
ان تی و دوازده هفته میرن دکتر من که گفت لازم نیست جایی هم زور نمیتونن بگن برو چون غربال اجباری نیست ...

غربال مرحله اول واجبه بقیه زیاد نع.... 

دکترم تپش قلب و تشکیل قلب و تایید کرد ولی چون ۷ هفته بودم صدا نداشت...  بعد دیگ گف غربالگری مرح ...

بنظرم غربال نرو ده دهفته برو براقلب خیلیا الکی استرس گرفتن طر غربال و اذیت شدن باتشخیصای اشتباه 

منم ده هفته رفتم دومیشم بیست چیزی نیست که خیلی چیزارو راحت بگیر راحت بگذره

ایشون تو سه ماهه... 

اگه از وقت سونو سلامتش هم بگذره و نرفته باشه چی؟! 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
شاید رد نشده باشه..شما مختار بودی واسه بچه دوم سومت نری..ایشون میگه اصلا سونو نرفته.حتی اگه دیر شده ...

دوتا سونو رفتمممممم  قلبم تشکیل شده ضربانشم نرمال بود خودشم وقت داد ک ۳۰ غربالگری و آنتی.... 

بابا دوتا سونو رفتم...  خودش واسه ۳۰ ام بهم وقت داد برا غربالگری مرحله اول

خوبه درسته پس هنوز ۱۲ هفته ت نشده.الان احتمالا ده ههفته هستی.هر چی دکترت میگه گوش کن...

2706