2733
2734
عنوان

کی بیداره بیاین درد دارم

285 بازدید | 45 پست

۳ماهم 

دور نافم درد گرفته چکار کنم 

راستی دیشب خواهرام و خواهر شوهرم سرشونو گزاشتن رو شکمم صدای قلب بچه رو شنیده بودن...  من هنو واسه صدای قلب نرفتم... 

امروزم شوهرم گزاشت اونم شنید 

کس دیگم اینطور بوده 

گفتن ریتمش اروم بوده 

خدایا تو بساز ....تو بسازی قشنگ تره 💞

۳ ماهته تا حالا سونو نرفتی؟؟؟

نه چیزی نشده.شاید نفخه..من اوایل نفخ داشتم سمت راست نافم درد میکرد.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

اینیم ک نوشتی صدای قلبشو شنیدن قلب نی نی نبوده...نبض شکمته..قلب نی نی فقط با دستگاه و سونو شنیده میشه...

اگه میخواست هر کسی بشنوه دیگه دستگاهش اختراع نمیشد.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینیم ک نوشتی صدای قلبشو شنیدن قلب نی نی نبوده...نبض شکمته..قلب نی نی فقط با دستگاه و سونو شنیده میش ...

راس میگی هاااا خیلی تعجب کردم بخدا🤕😑😲

خدایا هرکی بچه نداره دامنشو سبز کن❤️نی نی منم سالم برام نگهدار❤️الهی آمین ☺️
۳ ماهته تا حالا سونو نرفتی؟؟؟ نه چیزی نشده.شاید نفخه..من اوایل نفخ داشتم سمت راست نافم درد میکرد.

دوتا سونو رفتم یکی ۳ هفته یکی ۷ هفته 

ولی اون موقع هنو صدای قلب شنیده نمیشد....  

حالا ۳۰ باید برم غربالگری

خدایا تو بساز ....تو بسازی قشنگ تره 💞
2738
نبض شکم چیه

شکمم مثل هر جای دیگه چند تا نبض داره..

همین الان نگاه شکمت کنی هر یک ثانیه یا کمتر در حال تکون خوردن و بالا پایین شدنه..

بیست هفته برو انومالی و تعیین جنسیت یه دکتر خوب هم ب و که سونو الکی ننویسه

ان تی چی😐

بذار حالا یه سونو همینجوری بره..این همه نرفته حالا هم باز میگی یک ماه و نیم دیگه بره؟؟؟

2706