2733
2739
عنوان

ابدو یا پیکر تراشی

| مشاهده متن کامل بحث + 2247 بازدید | 102 پست
هر دوش عمل سخت و پر ریسکی هست سرچ کن تو همین نی نی سایت یه خانمی پیارسال انجام داد تاپیک زده بود و ...

خطر آمبولی و ... هست باید دستورات دکتر مو به مو رعایت بشه

آرامش خود را فدای بی‌شعوری دیگران نکنید تمام😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم انجام داده.دو هفته استراحت داره چون درم داشت تا خونابه خارج بسه و بعد از دو هفته درم ها رو کش ...

چقد هزینه کردن... تا چند ماه باید گن بزنن... دردش زیاد بود یا نه.... راسته می گن زود زود عفونت می کنه.... چون چربی شکم خیلی کم شده

2731
وای خیلی خطرناکه و ترسناک و پر دردسر دختر خاله من داشت میمرد دور از جون شما و خودش انقددددد اذیت شد ...

ابدو یا پیکر تراشی

مرسی گلم

خواهش میکنم

گلم ابجی برام دعا کن خیلی در موقعیت بدی هستم

زندگیمو سیل خراب کرده شوهرم‌فوت شده با ۳تا بچه دارم دق میکنم

همسرم تمام زندگیم بود بارفتنش ...دنیا جهنم شد چرا فکر۳تا بچه رو نکرد چرا ..😭

تنم میلرزه بهش فکر میکنم ترجیح میدم همینجوری با اندام و پوست شل عاشق خودم باشم و به جاش رو اعتماد به نفسم کار کنم حالا با مشاوره و کلیپ و هرچی که باشه

💚اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💚
2738

انجام نده عزیزم یکی از دوستای من رفتی بود برازایمان می‌گفت تو بیمارستان ازشب تا صبح صدای جیغ میومده ازپرستار پرسیدن این صدای کیه مگه چیکارش کردین گفته پیکرتراشی کرده اینجوری درد می‌کشه میگه ما ازصدای جیغ اون سردرد شدیم 

ابدومینو پلاستی

بجز دردش از نتیجش راضی هستی؟؟

از تمام این دنیا فقط یه بچه میخوام یه بچه تا خوشبختیم کامل بشه به امید نصب تیکر بارداریم 😍۱۴۰۱/۱۲/۱۳ من از اسفند ماه میخوام رژیم جدی بگیرم و ورزش کنم و از وزن ۱۰۵ به ۷۰ برسم انشالا موفق بشم 💯👩‍🌾١٤٠٢/١/٣٠به وزن ٩٩ كيلو رسيدم دوسال کاربر خاموش بودم🌻به خودم گفتم هر وقت باردار شدی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شدم امیدوارم به زودی هم باردار بشم🌻🤰🤱🌻🌻لطفا باهم مهربون باشیم 🌻🌻من به امسال امیدوار🌻🌻صبا-جون۴ سابقم🌻🌻
تنم میلرزه بهش فکر میکنم ترجیح میدم همینجوری با اندام و پوست شل عاشق خودم باشم و به جاش رو اعتماد به ...

کارخوبی میکنی من مردم و زنده شدم

الهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
تنم میلرزه بهش فکر میکنم ترجیح میدم همینجوری با اندام و پوست شل عاشق خودم باشم و به جاش رو اعتماد به ...

عزیزم⚘️🌹♥️

منم شکمم بزرگه وشله انگارحامله ام ولی میترسم فکرشوبکن امکان مرگ داره عمل سختیه که بخاطرزیبایی باجونم بازی کنم پولشو دارم ولی ترس نمیزاره

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡
خطر آمبولی و ... هست باید دستورات دکتر مو به مو رعایت بشه

ن این دکتره حین عمل رگ اصلی ک از شکم رد می سه رو انگار قطع کرده خونریزی شدید کرده بعدم ای سیو و صبحم فوت شد

چند سال پیشم خواهر زن داداشم انجام داد تا ا سال درد داشت و ناله می کرد 

حالا بازم شما حسابی تحقیق کن و دکتر خوب برو دکتر از اینستا و … پیدا نکن 

من انجام دادم خیلی سخته هزاربار به غلط کردن افتادم

اره ابجی نباید این کارو کرد مگه جقد زنده ایم ک باز درد بکشیم

همسرم تمام زندگیم بود بارفتنش ...دنیا جهنم شد چرا فکر۳تا بچه رو نکرد چرا ..😭
2706