2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیدم تا 6 ماه باید گن ببندی.... وبا کوچک ترین بی احتیاطی سرماخورده میشی و عفونت می کنه... باید مدام باشگاه بری و به خودت برسی... من که ترسیدم... چون 3لایه چربی برداشته میشه... 

تورو خدا چرا انقدر خودتونو ازار میدین بخاطر چی میخوای عمل کنی میدونی چقدر خطرناکه

دیگه هر عملی خطر خودشو داده خانمه اومده بود اول ابدو کرده بود دوباره چاق شده بود اومد اسلیو کرد دوباره چاق شده بود این دفعه اومده بود بای پس کنه دوباره لاغر شه بره ابدو🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

آرامش خود را فدای بی‌شعوری دیگران نکنید تمام😇
من شنیدم تا 6 ماه باید گن ببندی.... وبا کوچک ترین بی احتیاطی سرماخورده میشی و عفونت می کنه... باید م ...

باشگاه اجباری نیست ولی رژیم چرا

2738
دیگه هر عملی خطر خودشو داده خانمه اومده بود اول ابدو کرده بود دوباره چاق شده بود اومد اسلیو کرد دوبا ...

زن عموی من نبود؟؟؟

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تو رو توی دلم گذاشت انشب همه ملائکه نوید آمدن یار مهدی عجل الله را دادند
دیگه هر عملی خطر خودشو داده خانمه اومده بود اول ابدو کرده بود دوباره چاق شده بود اومد اسلیو کرد دوبا ...

وا بقح چیزای ندیده چرا انقد خودشونو اذیت میکنن من قدم 167 وزنم 90 بشم یک تن هم نمیرم چون میترسم کلا از دکتر رفتن میترسم چاقیم ژنتیکی هس و اصلا ربطی به خوردن نداره

دوست دارم اما سی و پنج هزینشه

ولی من میترسم فقط چون همراهی ندارم میترسم دوران نقاهت زیاد باشه نتونم به بچه هام برسم له خاطر همین خواستم ببینم کسی عمل کرده یا نه

وا بقح چیزای ندیده چرا انقد خودشونو اذیت میکنن من قدم 167 وزنم 90 بشم یک تن هم نمیرم چون میترسم کلا ...

منم میترسم از آمبولی کردن عمل

2706